Home Všechny kategorie Intimissimi

Intimissimi Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Intimissimi promo kód a slevové kódy - aktualizováno Březen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Intimissimi byl naposledy aktualizován. Jít do cz.intimissimi.com více slev a nabídek.

Intimissimi tak vám přinášíme slevu 60%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Intimissimi Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Intimissimi Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 24
 • Kódy 0
 • Slevu 24
 • Doprava zdarma 4

FAQ's for Intimissimi

 • Jak používat Intimissimi Slevový Kódy online?

  Za prvé, přidejte cílové zboží do nákupní tašce, možná budete muset zaregistrovat na Intimissimi. Za druhé, podívejte se do nákupního košíku a klikněte na tlačítko Dokončit po potvrzení, že položky jsou to, co chcete koupit. Za třetí, můžete být požádáni, pokud máte Kupóny nebo najdete okno s výzvou k zadání Intimissimi Slevové Kupóny, můžete zadat Kód Voucher V tomto poli, a potom klepněte na tlačítko apply, smíte dostat své ideální slevu.

 • Má Intimissimi prodejní akce?

  Ano. Intimissimi se podílel na obchodu s osvětlením, což je Flash Prodej událost časově efektivní, včetně letních a zimních promo. Cena Intimissimi vás jistě uspokojí. Existuje mnoho speciálních nabídek, Kód Voucher na vás čeká!

 • Má Intimissimi funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době je na slevakupon.cz k dispozici mnoho různých druhů Intimissimi Kupóny a tyto položky lze použít k nákupu většiny položek na cz.intimissimi.com. Přesněji řečeno, po otevření slevakupon.cz můžete snadno získat užitečného Intimissimi Výprode. Nejvýznamnější část domovské stránky slevakupon.cz zobrazuje mnoho obchodů, včetně Intimissimi a nabídek. Pokud nemůžete najít Intimissimi Kód Voucher, který potřebujete, zkuste použít vyhledávací lištu slevakupon.cz, mohou se zobrazit!

Ušetřit peníze s poukázky na Intimissimi

Expresní dodání do 48 hodin je 180,00 Kč a expresní doručení je zdarma při objednávce nad 2050 Kč. Objednávky zaslané před 14 (italský čas) bude doručena na zvolenou adresu do 48 hodin. Všechny objednávky odeslané po uplynutí této doby bude odesláno ze skladu v následující pracovní den. UPS se postará o dodání objednávky. Najdete na odkaz v potvrzovacím e-mailu lodní sledovat vaši zásilku. Cena za doručení kurýrem UPS je 180.00 Kč a expresní doručení je zdarma při objednávce nad 2050 Kč je cena doručení je stanovena tak, že nezáleží na množství objednaného zboží.

Můžete vždy zvážit své nákupy na Intimissimi a využít online návratový program na stavové stránce, aby se vrácení zboží zdarma. Vrácené zboží musí být dodáno Calzedonia SpA v jedné zásilce. Brzy budete mít stejnou náhradu, jako když jste provedli počáteční nákup. Pokud si to rozmyslíte, aby zboží vrátit, stačí kontaktovat své UPS express a rezervovat návrat k vyzvednutí zboží. Obdržíte refundaci za použití stejného způsobu platby, kterou jste vybrali, když jste poprvé zaplaceno online. Refundace bude provedena do 14 dnů od posledního (kreditní karty, předplacené a paypal objednávky).