Intimity Slevový Kódy a Kupóny

Intimity promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Intimity byl naposledy aktualizován. Jít do intimity.cz více slev a nabídek.

Intimity Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Intimity. Stačí, když jej Intimity Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Intimity najdete slevy až do - 50%. Nakupte na Intimity a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 16
  • Kódy 4
  • Slevu 12
  • Doprava zdarma 3

Ušetřit peníze s poukázky na Intimity

Osobní spotřeba Intimity - Benediktská 8, Praha 1 kdykoliv během úředních hodin (pondělí až pátek 10-19 So 10-16). Česká pošta - Obchodní balík CR objednané zboží od pondělí do pátku a 10:00 daného podniku téhož dne; Nosič bude poskytovat následující pracovní den (1. řádu), objednané zboží od pondělí do pátku od 10:00 nosič se přenáší do dalšího pracovního dne (objednávky 1); Nosič zásilka bude doručena následující pracovní den (objednat den + 2). PPL - transport Česká republika objednaného zboží od pondělí do pátku do 10:00 vzhledem ke společnosti ve stejný den; Nosič zásilka bude doručena následující pracovní den (objednávky + 1).
Rozhořčení postup popisuje běžnou obchodní spolupráci mezi kupujícím a prodávajícím, který je FunConcept s.r.o. .. V případě, že kupující ke spotřebě, čas přijetí přijetí nosiče zboží. Záruční doba je obvykle 24 měsíců. Prodávající může prodloužit tuto záruční dobu. no je Kupující je povinen spotřebitelem, a kupující se doporučuje spotřebitel kontroluje ihned po porodu a postavení lodní dopravce (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškozená krabička) dle dodacího listu.