Invia Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Invia promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Invia byl naposledy aktualizován. Jít do invia.cz více slev a nabídek.

Invia tak vám přinášíme slevu 54%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Invia Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Invia Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 50
  • Kódy 0
  • Slevu 50
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Invia

Každý zákazník si může podat libovolný počet nezávazných objednávek (rezervace) na zájezdy. InVia žádné informace o tom, zda bezplatnou prohlídku v době přijetí objednávky, ať už na internetu nebo mobilních aplikací.
Platba: Platební instrukce jsou dodány zákazníkovi písemně, zpravidla e-mailem s návrhem smlouvy; Podrobnosti o platby jsou stanoveny ve smlouvě nebo potvrzení zájezdu. Platby ze zahraničí a ze zahraničí jsou možné pouze po individuální dohodě se zaměstnancem Invite zákazník vždy hradí bankovní poplatky.
Cestovní doklady: vízové ​​formality musí vždy poskytnout zákazníkovi před odjezdem, který spolu s požadavky na pas pro předběžné smlouvy řádně oznámeno. InVia nebo CK nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv víz, která nebyla poskytnuta.
inspekce ZRUŠENÍ a dodávky: zákazník může odstoupit od smlouvy před začátkem zájezdu organizovaného
Zřeknutí zákazník: inVia si vyhrazuje právo odmítnout jakoukoli objednávku nebo smlouvu se zákazníkem, a to zejména v následujících případech:
a zákazník opakovaně vysílá záměrně neúplné nebo nesprávně vyplněné objednávky;
b zákazník dělá jeho osoba správné kontaktní informace;