Jades24 Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Jades24 promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Jades24 byl naposledy aktualizován. Jít do jades24.com více slev a nabídek.

Jades24 tak vám přinášíme slevu 70%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Jades24 Slevový Kódy & Kupóny a nakupujte levněji. Výprode platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Jades24 Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Jades24

Jak mohu sledovat pořadí Jades24?
Jakmile bude vaše objednávka opustí náš sklad, obdržíte automatické potvrzení o expedici. Ve stejný den se zobrazí osobní sledovací číslo DHL. Toto číslo vám umožní sledovat aktuální umístění balíčku na webové www.dhl.de. Po dokončení klikněte na ikonu nákupního košíku a postupujte podle pokynů v uvedeném pořadí.
dodávka
Jades24 používat DHL dodávky v Německu. Zde je třeba zvolit standard (8 €) a dodání Express (18 EUR), pokud se zobrazí zboží co nejdříve. March EU jsou dodávány UPS. Návratnost pro každou z provozu jsou zdarma. Všechny objednávky jsou dodávány JADES24.com je pojištěna proti krádeži a náhodnému poškození. Pojištění končí, jakmile příjemce podepíše zásilku.
Výnos
Každý objekt může být důvod, proč se vrátit do 14 dnů od obdržení bez vratnou štítek, který je součástí. To platí i pro prodej předmětů. Výměny jsou přijímány pouze pro položky, které nebyly opotřebované nebo umýt a jsou v dobrém stavu značek neporušený. Chceme-li vrátit zboží, přihlásit se k refundaci svého klienta. Můžete udělat to jít do svého profilu, zvolte „Moje objednávky“ možnost nahrávat a posílat zpět. Vložte přiložený štítek pro zpáteční adresu na vašem účtu a přijmout balíček na nejbližší pobočce společnosti Deutsche Post.