Janie Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Janie promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Janie byl naposledy aktualizován. Jít do janie.cz více slev a nabídek.

Janie tak vám přinášíme slevu 23%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Janie Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Janie Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 17
  • Kódy 2
  • Slevu 15
  • Doprava zdarma 4

Ušetřit peníze s poukázky na Janie

Tam jsou některé způsoby dopravy pro Janie. Česká pošta dodá zásilku do následujícího pracovního dne. Balíky jsou doručovány ve všední dny v obvyklých termínech nabízených Českou poštou v uvedené lokalitě. Pravděpodobně bude nutné upravit nebo upravit poštu úložiště dat doručování pro balíček, který máte ve vašich rukou. V den doručení bude SMS odeslána na vaše telefonní číslo s přibližnou dobou dodání dvě hodiny (například 13 až 15 hodin). IN TIME doručuje kurýrní služba zásilku po celé Slovenské republice do 48 hodin od odeslání.
Zákazník má právo vypovědět kupní smlouvu do 14 dnů od převzetí zboží. Při odstoupení od kupní smlouvy nás prosím kontaktujte nejlépe písemně nebo e-mailem s uvedením čísla faktury dodaných výrobků, data nákupu výrobků. Při zasílání peněz poštovní poukázkou účtujeme 50 Kč (poštovné), zaslání peněz na účet je zdarma. Zboží nesmí být poškozeno - zásilka musí být úplná, jak jste ji vzali, musí být vrácena, vč. příslušenství, instrukce atd.