Jimbo Slevové Kody a Kupóny

Jimbo promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Jimbo byl naposledy aktualizován. Jít do jimbo.cz více slev a nabídek.

Jimbo tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Jimbo Slevové Kody & Slevový Kódy a nakupujte levněji. Promo Kód platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Jimbo Slevové Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 5
 • Kódy 2
 • Slevu 3
 • Doprava zdarma 1

FAQ's for Jimbo

 • Má Jimbo věrnostní programy?

  Ano,Jimbo provozuje činnost členství v klubu. Kvalifikace se stát členem je bezplatná a nezávazná, stačí se zaregistrovat. Poté, co se stanete členem, se můžete včas dozvědět o slevách a novinkách Jimbo. Obvyklá doba pro vrácení hračky je 30 dní, ale poté, co se stanete členem, budete mít 90 dní. Pokud utratíte více než 1499 Kč, budete mít nárok na dopravu zdarma.

 • Má Jimbo zásilku zdarma?

  Ano, pokud utratíte přes 1799 Kč, Jimbo za dopravu zaplatí za vás. Pokud se ale zaregistrujete jako člen, musíte za dopravu zdarma zaplatit pouze 1499 Kč. Různé způsoby přepravy nákladu mají různé přepravní poplatky a různé dodací lhůty. Například DPD Express, jeho dodací lhůta je 1–2 dny a doručovací místnost je odeslána, dodací lhůta je 1–3 dny.

 • Jaké platební metody Jimbo přijímá?

  Jimbo přijímá tři způsoby platby. Po obdržení balíčku si můžete vybrat platbu v hotovosti. Můžete také platit online kartou, Jimbo přijímá platební karty VISA a MasterCard, můžete si také vybrat platbu prostřednictvím platební brány ThePay. Všechny údaje o platbě mají určitý stupeň zabezpečení. Pokud si nechcete vybrat žádnou z výše uvedených platebních metod, můžete také zaplatit bankovním převodem.

 • Jakou hračku Jimbo doporučuje?

  Jimbo má na výběr z různých produktů. Jimbo doporučuje, že pokud oslavujete své narozeniny nebo je věnujete ostatním jako dárek k narozeninám, pak jsou nejvhodnější luxusní párty panenky. Každá panenka odpovídá měsíci v roce a můžete najít tu, která je vhodná k vašim narozeninám. Panenka je zabalena v dárkové krabičce se stuhou, spolu s různými malými doplňky a nádherným oblečením. To je překvapení k narozeninám. Pokud máte rádi filmy Frozen, můžete si koupit panenky Elsa a Anna. Rozmanitost produktových stylů plně uspokojí váš výběr!

 • Jak používat Jimbo Slevové Kody online?

  Možná nevíte, jak používat Jimbo Kupóny, slevakupon.cz vám dát nějaké návrhy. Za prvé, vyberte a zkopírujte Slevové Kupóny, který chcete použít, a pak klikněte na něj pomocí odkazu, zadruhé, přidejte vaše potřeby do nákupního košíku a vložte Promo Kód v poli, klepněte na tlačítko Použít, třetí, Můžete získat velkou slevu nyní byste měli potvrzení objednávky a pokladny. Pokud můžete nejen koupit dobré věci, ale také ušetřit peníze, proč ne?

 • Má Jimbo prodejní akce?

  Ano. Jimbo provádí on-line a in-store prodejní aktivity. Nákupy na Černý pátek a Cyber pondělí je nepochybně nejvíce nákladově efektivní a nejšťastnější věc, protože si můžete koupit věci, které chcete nejvíc za nejnižší cenu. Jimbo Vždy platí rozsáhlé celní odbavení události, protože můžete nakupovat za relativně nízké ceny kdykoli.

 • Má Jimbo funkční Promo Kód?

  Ano. Jimbo nabídky Slevovy Kupon po dobu několika produktů na svých oficiálních internetových stránkách. Toto je jednoduchý průvodce pro vyhledání užitečného Jimbo Slevový Kódy: Přejděte na domovskou stránku slevakupon.cz, do vyhledávacího pole zadejte Jimbo a máte hotovo! Tam bude mnoho Jimbo Slevové Kupóny uvedena na stránce pro vás z čeho vybírat.