Ketodiet Slevový Kódy a Kupóny

Ketodiet promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Ketodiet byl naposledy aktualizován. Jít do ketodiet.cz více slev a nabídek.

Ketodiet Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Ketodiet. Stačí, když jej Ketodiet Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Ketodiet najdete slevy až do - 50%. Nakupte na Ketodiet a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 19
  • Kódy 1
  • Slevu 18
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Ketodiet

Ve společnosti Ketodiet přepravujeme zásilku den po objednávce, kdy je doručena dopravci. Další den můžete očekávat, že váš balíček je, ale může se stát, že doručení balíku zpožďuje načítání podpory. Můžete platit na dobírku nebo kreditní kartou přes internet. Pokud je objednávková cena vyšší než 1500 Kč, můžete získat bezplatné doručení a ošetření. Jsme rádi, že jste si od nás koupili a proto jsme připravili několik dárků, které dostanete za 1 Kč.
Pokyny pro přípravu jsou uvedeny na obalu. Při přípravě nápoje je nutné dodržet 2 dávky. V online obchodě, když si objednáte všechny proteinové koktejly, můžete si vybrat talíř s vůní nebo již ochuceným nápojem. Nápoje si můžete připravit předem, například můžete je celý den míchat. Převážná většina proteinových produktů KetoDiet je bezlepková. Najdete je v internetovém obchodě s ikonou NO GLUTEN. Podobně ochucovací tableta má aromatickou roli: může být celá, pouze poloviční nebo bez chuti.