Home Všechny kategorie Klimatex Cz

Klimatex Cz Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Klimatex Cz promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Klimatex Cz byl naposledy aktualizován. Jít do klimatex.cz více slev a nabídek.

Klimatex Cz tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Klimatex Cz Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Klimatex Cz Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 1
  • Kódy 1
  • Slevu 0
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Klimatex Cz

Pokud z nějakého důvodu nejste spokojeni s výrobky, které zakoupíte na našich webových stránkách www.klimatex.eu, můžete svou objednávku zrušit do 14 kalendářních dnů. To platí i pro nakupování on-line, ale osobně v našem obchodě. Držitelé karet mohou dokonce vrátit nákupy do sedmi kalendářních dnů od data nákupu. Spodní prádlo, ponožky a plavky jsou nevratné z hygienických důvodů. Kdy je zboží vyměnit, musí být splněny následující podmínky: tato položka musí být vráceny v podobě, která je zpočátku nesnesitelné novosti, estetika a použitelné pro jakékoliv známky použití nebo poškození (musí být dále), zboží dostanete to dokončilo (včetně všech značek), a je nutné přiložit kopii účtenky nebo jiného dokladu, který je doplněný zboží.
Klimatex zakázky v České republice MOC cenu, přes 1000 českých korun dopravu zdarma. U příkazů s MOC cenu na Slovensku, doprava zdarma je k dispozici pro objednávky nad 50 eur. Tato záruka trvá 24 měsíců a může být uplatněna do 24 měsíců ode dne zakoupení zboží. K dodání do České republiky, můžete si vybrat, aby loď s PPL, D PD, Českou poštou nebo osobní odběr zboží na prodejně.