La Vin Slevový Kódy a Slevové Kupóny

La Vin promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro La Vin byl naposledy aktualizován. Jít do la-vin.cz více slev a nabídek.

La Vin tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte La Vin Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít La Vin Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 11
  • Kódy 1
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na La Vin

V La Vin, pokud nemáte čas a potřebujete poslat dárek. Nabízíme dárkový balíček produktu a poté jej zašleme na adresu osoby, kterou chcete nabídnout. Předplacené Nakupujte s námi v našem internetovém obchodě a přidejte poznámku k objednávce, kterou potřebujete k vytvoření dárkového balíčku. Neposíláme dárkové balíčky poštou. Jsou dodávány pouze do Prahy. V opačném případě je musíte odstranit osobně. K ceně zboží musí být přiložen balíček. Jsou zde malé, střední a velké proutěné koše.
Nabízíme cateringové služby pro svatby a různé další akce. Možnost neotevření lahví. Při rezervaci je nutné oznámit jméno nájemce, datum převzetí, dobu pronájmu výrobního zařízení, jakož i značku piva, která má být čerpána. Při pronájmu baru musí nájemce předložit ke kontrole dva platné doklady. Pronajímatel naučí nájemci, jak bezpečně a efektivně používat dávkovač, podle pokynů výrobce pro daný typ zařízení. Při vrácení distributora je vklad v plné výši vrácen nájemci. V případě, že zákazník vrátí poškozenou odposlech, bude kauce vrácena až po zaplacení opravy (maximální doba opravy je 30 dní). Maximální doba kohoutku je 14 dní.