Lavaliere Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Lavaliere promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Lavaliere byl naposledy aktualizován. Jít do lavaliere.cz více slev a nabídek.

Lavaliere tak vám přinášíme slevu 31%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Lavaliere Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Lavaliere Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 40
  • Kódy 3
  • Slevu 37
  • Doprava zdarma 10

Ušetřit peníze s poukázky na Lavaliere

Pracujeme s několika externími designéry pod vedením našeho hlavního designéra a stylista Natalie. Když navrhujeme prvky a návrhy, převedeme vše od papíru a tužky do 3D modelu, který následně vytištěné na 3D tiskárně a poté jej vypálit v peci. Forma se potom používá pro hromadnou výrobu. Všechny prvky, které jsou poskytovány zirkony jsou zpracovávány manuálně i kameny jsou přilepeny k nim po částech.
Více informací:
Značka přívěsem byla založena v roce 2016 v Českém ráji, v Little Rocku na severu České republiky. Zakladateli jsou lidé, kteří mají rádi módu, design, reklamy a online marketing. Byly také unavený stereotypem pražských podniků a chtěl se vrátit do svého rodného města Jablonec regionu. V ní pokračovali v rodové tradici v bižuterním průmyslu, který je známý po celém světě. Mark přívěsem kombinuje vysokou kvalitu a moderní design podobný originálním designem. Protože jsme z Jablonce regionu, také hledáme regionálními partnery a dodavateli. Náramky a materiály jsou uloženy ve speciální dílně v Jablonci nad Nisou, který bude také poslat všechny objednávky. Máme také kancelář a návrhář / studio.