Lechocolat Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Lechocolat promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Lechocolat byl naposledy aktualizován. Jít do lechocolat.cz více slev a nabídek.

Lechocolat tak vám přinášíme slevu 20%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Lechocolat Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Lechocolat Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 14
  • Kódy 1
  • Slevu 13
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Lechocolat

Balíček Lechocolat je dodáván na místo dodání dle Vašeho výběru, kde si ho můžete vzít osobně. Postupujte podle instrukcí e-mailu, který dopravce pošle ke sledování vašeho balíčku. Zásilka je doručena na Vámi zvolenou poštu, kde ji můžete osobně převzít. Pokud si vyberete dobírku, můžete zaplatit v hotovosti a kreditní kartou na místě. Nejčastěji používaným způsobem platby je dobírka. V závislosti na dopravě zvolené přímo od doručovatele, na České poště nebo na dispečinku Storen. Můžete platit v hotovosti nebo kartou. Platba kreditní kartou je velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu GoPay, kde zadáte potřebná data.
Pokud je obal poškozen a dochází k mechanickému poškození zboží nebo chybí-li některé zboží, jedná se o vadu dopravce. Odmítnout přijmout takovou zásilku a okamžitě reklamovat dopravce. Při nákupu v internetovém obchodě máte právo vypovědět smlouvu bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení zboží. Zboží musí být vráceno v dobrém stavu, bez známek opotřebení, nejlépe v původním obalu.