Leoexpress Slevový Kódy a Kupóny

Leoexpress promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Leoexpress byl naposledy aktualizován. Jít do leoexpress.cz více slev a nabídek.

Leoexpress Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Leoexpress. Stačí, když jej Leoexpress Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Leoexpress najdete slevy až do - 100%. Nakupte na Leoexpress a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Leoexpress

Leo Express nákup nových vlaků z CRRC s cílem posílit na stávající vozový park. To je skvělá zpráva a my potřebujeme nového člena týmu. Hledáme odborníka na železnici, kteří se nebojí jezdit do Číny a podílet se na projektu přímo od výrobce. Zasláním Vašeho životopisu Leo Leo Express a Global Express sro souhlas se zpracováním svých osobních dat a jejich ukládání v databázi zaměstnanců Leo Express Global Inc. a Leo Express, sro za účelem zaměstnání. ,
Více informací:
Vlakem ve třídě Premium nabízejí lehátku, klidnou část pro noční cestování. Na občerstvení jsme závislí. Chceme zpříjemnit dlouhou cestu, takže si můžete vybrat něco z naší široké nabídky. Premium třídy mají vynikající obědové menu v ceně letenky. Občerstvení budou rádi, aby přinesla místo. Leoš Novotný Jr. Vystudoval ekonomii a finance na University of Warwick. Je také spoluzakladatelem projektu carsharingového SmileCar. První služba, kterou provádí na konci roku 2012. Po ukončení studia působil v oblasti investičního bankovnictví v zahraničí. Po několika letech v banky investiční společnosti Capital Aakon zaměřená na přímé investice do soukromých společností. Ve třídě nabízíme také prémie nastavitelné židle, klidné místo a sadu gaučem pro jednodenní výlety. Dnes jsme cestovat do více než 100 měst v 6 zemích a stále rozšiřuje rozsah destinací. Pro běžné cestování můžete využít prémiové třídě nebo business třídě.