Livre Slevový Kódy

Livre promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Livre byl naposledy aktualizován. Jít do livre.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 6
  • Kódy 0
  • Slevu 6
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Livre

Odcházel jsem jako host. Mohu svou objednávku sledovat?
Rozhodně! L'OCCITANE chápe, že každý chce sledovat jejich objednávku, včetně našich zákazníků, kteří dávají přednost placení.
Odcházel jsem jako host. Mohu svou objednávku zrušit nebo změnit?
Budeme všichni měnit naše mysli a je to dobré! L'OCCITANE chápe, že naši zákazníci, kteří dávají přednost objednávce, mohou být také v situaci, kdy musí svou objednávku změnit nebo zrušit. Můžete provést změny nebo zrušit objednávku až hodinu po zadání objednávky.
Můžu změnit objednávku?
Budeme všichni měnit naše mysli a je to dobré! Ve své objednávce můžete provést všechny nezbytné změny, například změnit dodací adresu, přidat nebo odebrat položky nebo zadat zapomenutý propagační kód do jedné hodiny. Po hodině výčitek svědomí není možné změnit pořadí.
Můžu si vyměnit zboží v obchodě?
L'OCCITANE vytváří každý výrobek s péčí a nadšením. Pokud se rozhodnete výrobek vrátit, vrátíme vám do 30 dnů od zakoupení zboží původní kreditní kartu nebo debetní kartu. Vrácení nebo výměna otevřených produktů je na uvážení vedoucího obchodu.
Mohu získat náhradu?
L'Occitane chce uspokojit naše zákazníky. Z tohoto důvodu vám rádi vydáme plnou náhradu na původní kreditní kartu pro všechny neotevřené produkty, které budou vráceny do 30 dnů. Po 30 dnech bude vystaven kredit nebo výměna neotevřených výrobků vrácených do 60 dnů od nákupu.