Lokoko Black Friday Slevový Kódy a Kupóny

Lokoko promo kód a slevové kódy - aktualizováno Listopad 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Lokoko byl naposledy aktualizován. Jít do lokoko.cz více slev a nabídek.

Lokoko Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Lokoko. Stačí, když jej Lokoko Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Lokoko najdete slevy až do - 60%. Nakupte na Lokoko a získejte dopravu zcela zdarma!

 • Všechno 10
 • Kódy 2
 • Slevu 8
 • Doprava zdarma 3
 • Black Friday

FAQ's for Lokoko

 • Jak používat Lokoko Slevový Kódy online?

  Nejprve klikněte na Získat kód, může se zobrazit Kupóny, poté zkopírujte požadovaný Lokoko Slevové Kupóny na slevakupon.cz. Poté klikněte na odkaz Lokoko a vložte vybrané položky do nákupní tašky. Nakonec vložte Kód Voucher na nákupní tašku a uvidíte pole s výzvou k zadání kódu, abyste viděli, kolik můžete ušetřit, a poté zaplatit. Snadné, ale hodně ušetříte!

 • Má Lokoko prodejní akce?

  Ano. Lokoko provádí on-line a in-store prodejní aktivity. Nákupy na Černý pátek a Cyber pondělí je nepochybně nejvíce nákladově efektivní a nejšťastnější věc, protože si můžete koupit věci, které chcete nejvíc za nejnižší cenu. Lokoko Vždy platí rozsáhlé celní odbavení události, protože můžete nakupovat za relativně nízké ceny kdykoli.

 • Má Lokoko funkční Kód Voucher?

  Ano. Lokoko podpěry Výprode na mnoha výrobků na svých oficiálních internetových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Lokoko Kupóny, stačí zadat Lokoko do vyhledávací lišty slevakupon.cz a vybrat Sleva, který lze zakoupit u Lokoko!

Ušetřit peníze s poukázky na Lokoko

ZDARMA pro dodání nákupu nad 1500 Kč. Lokoko nabízejí 3 typy plateb: platby kreditní kartou, platba bankovním převodem na náš účet u Fio banky. No: 2300070878/2010, na dobírku - platíte při převzetí zásilky. Informace o datu a způsobu doručení popruhy: dodací lhůta je 3-6 týdny pro zakázku popruhy. V případě, že popruhy jsou na skladě, expedujeme do 2 dnů. V opačném případě, jakmile popruhy jsou na skladě, budeme dodávat do druhého pracovního dne. Doprava v rámci ČR do 24 hodin.
Připravili jsme pro Vás věrnostní program pro naše věrné zákazníky. Při výběru produktu, můžete vidět, kolik bodů a odměnou dostanete, když si koupíte výrobek. Po provedení nákupu, můžete sbírat věrnostní kupóny ve svém zákaznickém účtu v sekci „Mé věrnostní body“. Zde si můžete prohlédnout přehled všech věrnostních bodů získaných a kupóny obdržené, které si můžete uplatnit při dalším nákupu. Stačí zadat své věrnostní kupóny při vstupu do koše. Sleva bude odečtena okamžitě.