Makro Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Makro promo kód a slevové kódy - aktualizováno Březen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Makro byl naposledy aktualizován. Jít do makro.cz více slev a nabídek.

Makro tak vám přinášíme slevu 30%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Makro Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Makro Výprode a další nabídky.

 • Všechno 15
 • Kódy 1
 • Slevu 14
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for Makro

 • Jak používat Makro Slevový Kódy online?

  Klikněte na Získat kód, nejprve můžete zkopírovat propagační kupón na náš web a poté kliknout na tento odkaz na Makro. Poté najděte produkt, který chcete nejvíce, přidejte jej do nákupního košíku, nezapomeňte produkt potvrdit a vložte do pole s výzvou Makro Slevové Kupóny, který jste zkopírovali na web, můžete najít překvapivou slevu. Po konečném potvrzení můžete kliknutím na pokladnu dokončit krásnou nákupní cestu.

 • Má Makro prodejní akce?

  Ano. Makro se podílel na obchodu s osvětlením, což je Flash Prodej událost časově efektivní, včetně letních a zimních promo. Cena Makro vás jistě uspokojí. Existuje mnoho speciálních nabídek, Kód Voucher na vás čeká!

 • Má Makro funkční Kód Voucher?

  Ano. Makro nabídky Sleva po dobu několika produktů na svých oficiálních internetových stránkách. Toto je jednoduchý průvodce pro vyhledání užitečného Makro Výprode: Přejděte na domovskou stránku slevakupon.cz, do vyhledávacího pole zadejte Makro a máte hotovo! Tam bude mnoho Makro Kupóny uvedena na stránce pro vás z čeho vybírat.

Ušetřit peníze s poukázky na Makro

Zaregistrujte se na webový formulář a vyzvednout svou zákaznickou kartu do 24 hodin při zvolené prodejně Makro. Vyberete sklad v druhém kroku on-line registraci. Stačí pouze zaregistrovat své registrační číslo (číslo občanského průkazu) a doklad totožnosti. Nám pošle své ID kartu na recepci zákazníků a my se postaráme o zbytek. Dostanete zdarma MAKRO kartu. Nově registrovaných kreditních karet jsou zdarma.
Vydání zlaté karty vyžaduje nákup přes 100.000 české koruny (bez DPH). Jakmile dokončení prodeje, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím našich obchodních zástupců. Více informací o zlaté karty lze nalézt zde nebo v naší prodejní zastoupení. Ty lze nalézt v každém velkoobchodníka u servisního partnera poradny Makro. Můžete využít naši zákaznickou kartu v 30 zemích, kde nadnárodní METRO Cash & Carry International Group provozuje více než 700 MAKRO nebo metrem samoobslužné prodejny. Pro stížnosti, je důležité, aby kompletní zboží (např úplnou sadu příborů, vysavač s příslušenstvím, kompletní balíček jogurtu a podobně) v případě, že se nám to vrátí v hotovosti. Pokud je zboží neúplné, toto řešení není možné.