Mcdonalds Slevový Kódy a Kupóny

Mcdonalds promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Mcdonalds byl naposledy aktualizován. Jít do mcdonalds.cz více slev a nabídek.

Mcdonalds Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Mcdonalds. Stačí, když jej Mcdonalds Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Mcdonalds najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Mcdonalds a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 17
  • Kódy 1
  • Slevu 16
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Mcdonalds

Vzhledem k tomu, abychom otevřeli dveře do naší restaurace v Karáčí a Lahore, jsme hrdí na to poskytnout našim zákazníkům stejnou velkou chutí, velkou hodnotu a vynikající služby, která je synonymem pro Golden Arches po celém světě.
Více informací:
Posláním McDonald je být vyhledávaným místem pro naše zákazníky, a způsob, jak jíst inspirovaných lidmi, kteří vždy potěší každého zákazníka bezkonkurenční kvalitu, servis, čistotu a hodnotu. Zveme vás být součástí tohoto vítězného týmu a měl příležitost k růstu s rodinou běžní lidé snaží vytvořit úsměv na tvářích milionů lidí. V 22 velkých městech v Pákistánu je nyní 62 restaurací. Miliony Pákistánců se věřit McDonald každý den - důvěra firem, poskytovat jim s jídlem na velmi vysoké úrovni, rychlý servis a hodnotu za peníze. McDonald je pevně odhodlána zpět do komunity, kde působí. Jsme rádi, že se můžeme účastnit, protože si uvědomujeme, že organizace hrají roli při pomoci komunitám úspěšně pracovat. Největším přínosem jsou zkušenosti z práce s ostatními v komunitě, aby se dosáhlo výhod pro ty, kteří to nejvíce potřebují.