Mikroshop Slevový Kódy a Kupóny

Mikroshop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Mikroshop byl naposledy aktualizován. Jít do mikroshop.cz více slev a nabídek.

Mikroshop Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Mikroshop. Stačí, když jej Mikroshop Kód Voucher a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Mikroshop najdete slevy až do - 20%. Nakupte na Mikroshop a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 4
  • Kódy 1
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Mikroshop

Mikroshop nabízejí několik způsobů, jak platit za vybrané zboží: On-line: kreditní kartou VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, ComGate on-line platební brány, platbou předem (zálohová faktura), dobírka, platba v hotovosti a Bankovním převodem (faktura předplatné). Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě jsou uvedeny včetně DPH a ceny jsou konečné (my nezahrnují jakýkoli obal, pojištění nebo manipulaci a dalších poplatků). Cena nezahrnuje dopravu. Budeme také dodat zboží na Slovensko rychle a spolehlivě prostřednictvím balíkové služby PPL / DHL Slovensko. Dodací lhůta je obvykle do 48 hodin po odeslání zboží.
Můžete se vrátit zakoupené zboží bez udání důvodu v zákonné 14denní lhůty ode dne doručení. Samozřejmě, že to platí i pro zakázky s osobním odběru. Zákon se nevztahuje na zakázky v souvislosti s obchodní nebo podnikatelské činnosti, tedy pokud vaše ID číslo je uvedeno na faktuře. Ochranná lhůta činí 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních dnů a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží ze strany spotřebitele (např případě, že zákazník převezme zboží v pátek, ochranná lhůta se počítá od soboty včetně).