Mobil Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Mobil promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Mobil byl naposledy aktualizován. Jít do mobil.cz více slev a nabídek.

Mobil tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Mobil Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Mobil Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 12
  • Kódy 1
  • Slevu 11
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Mobil

Za každou dobití dostanete automaticky volný přístup k internetu - 200 MB / 30 dní. Je-li FUP vyčerpána zdarma, rychlost mobilního internetu je pouze zpomalena. Zůstanete-line po dobu 30 dnů po nabití. Všechny datové pakety mohou být použity v rámci EU bez dodatečných nákladů.
Internet je zdarma v České republice a zemích EU. Množství dat Mobil použití pro každé připojení k internetu je 200 MB. Poté, co objem dat je vyčerpána, je připojení zpomalila na 32/16 kbps (download / upload) po dobu 30 dnů od dobití. Můžete získat nový objem 200 MB pomocí dobíjení kreditu pro 200 a více korun. Můžete si přivolat dobíjené prostředky zcela nebo je použít k aktivaci libovolné balíček z nabídky. Poznámka: Údaje se nepřidává pro každý dobití dostanete pouze nárůst na 200 MB dat, která je platná po dobu 30 dnů nebo do vyčerpání. Když jsou data vyčerpána, rychlost je zpomalena na 32 kbps pro stahování a 16 kbps pro upload dat.