Home Všechny kategorie Modelyletadel

Modelyletadel Slevový Kódy a Kupóny

Modelyletadel promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Modelyletadel byl naposledy aktualizován. Jít do modelyletadel.cz více slev a nabídek.

Modelyletadel Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Modelyletadel. Stačí, když jej Modelyletadel Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Modelyletadel najdete slevy až do - 30%. Nakupte na Modelyletadel a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 5
  • Kódy 0
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 2

Ušetřit peníze s poukázky na Modelyletadel

Při nákupu nad 3 000, - Kč vč. DPH je doprava zdarma v České republice, a to jak prostřednictvím České pošty a GLS. Nicméně, poplatek za dobírku je vždy nabitý, pokud je požadováno na dobírku. Hotovosti na dobírku příplatek pro všechny uvedené druhy dopravy prostřednictvím České pošty je 50 Kč v případě platby předem bankovním převodem na účet prodávajícího, on-line kreditní kartou nebo prostřednictvím služby Pay Pal, cena za dopravu je konečná, tedy bez CHSK.
Každý zákazník Modelyletadel, kteří chtějí nakupovat v e-shopu a mají možnost zapojit se do slevového programu se musí zaregistrovat. Registrační formulář je přístupný na hlavní stránku přes odkaz Registrace se nachází v horní části každé stránky. Vyplňte všechna pole v tomto registračním formuláři. Chcete-li úspěšně registrovat, stačí kliknout na tlačítko Registrovat. Pokud kupujete poprvé a pravděpodobně i na jednoho, můžete projít procesem objednávky a vyplňte údaje o doručení na potvrzení objednávky jako jakéhokoli registrovaného zákazníka. Stačí se registrovat a hodnoty nákupu se sčítají a bude vám přidělena slevová skupina.