Namaximum Slevový Kódy a Kupóny

Namaximum promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Namaximum byl naposledy aktualizován. Jít do namaximum.cz více slev a nabídek.

Namaximum Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Namaximum. Stačí, když jej Namaximum Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Namaximum najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Namaximum a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 10
  • Kódy 5
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Namaximum

Prostřednictvím věrnostního programu Natural Nutrition, Namaximum odměnit všechny věrné zákazníky s našimi věrnostních bodů. Každá koruna strávenou v našem e-shopu, budeme odměňovat zákazníky s jedním věrnostních bodů v hodnotě 1% z nákupu. Zákazníci pak mohou využít získaných věrnostních bodů v podobě slevy na další objednávku. Vytvořit zákaznický účet s námi, aby přístup ke všem datům a objednávky. Po přihlášení do svého účtu můžete sledovat stav objednávky (nemíchat!), Správa dodací adresy, fakturace a osobní informace.
Není-li stanoveno jinak, jsme loď zboží v rámci České republiky, kurýrem nebo prostřednictvím České pošty. Zásilky zaslané kurýrem jsou obvykle dodávány následující pracovní den po odeslání. Obvykle to trvá 2-3 pracovních dnů doručit prostřednictvím České pošty. Budeme vás informovat o aktuálním stavu objednávky prostřednictvím e-mailu. Platba za balíček je vyrobena pouze tehdy, když je zásilka nařízeno vás doručena. Platíte na dobírku kurýrem. Po obdržení objednávky Vám zašleme e-mail s informacemi o platbě na základě předem uhradit částku bankovním převodem - bankovním převodem na náš účet.