Nanosilver Slevový Kódy a Kupóny

Nanosilver promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Nanosilver byl naposledy aktualizován. Jít do nanosilver.cz více slev a nabídek.

Nanosilver Slevový Kódy a Kupóny uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Nanosilver. Stačí, když jej Nanosilver Kód Voucher a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Nanosilver najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Nanosilver a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 5
  • Kódy 1
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Nanosilver

Bez dodávky do České republiky při objednávce od českého kr 1500. Součástí dodávky cena Nanosilver v PPL je kr 100-120 (včetně DPH) v závislosti na možnosti dodání, při objednávce kr 1500. Dodává se v Č P je cena 100-140 Kč bez DPH podle pořadí 1500 možností dodání korun. Cena za doručení poštou je 70-85 Českých švédských korun (včetně DPH), podle způsobu doručení objednávky 1500 českých korun. Transport z našich výrobků zajišťuje Česká pošta, as, PPL a Zásilkovna. Zásilky na dobírku jako obchodní balík. Dodací lhůta je 1 - 2 pracovních dnů poté, co je zásilka odeslána do České pošty.
Způsoby platby: dobírka, hotově nebo platební kartou v hotovosti, platební karty, bankovního převodu. máte právo vrátit nepoužité zboží do 14 dnů, nebo požadovat výměnu. Prosím vytisknout formulář, který nám poslat spolu se zbožím. V případě, že výrobek neodpovídá svou velikost, vložte jej do obálky, přiložit list papíru s požadovanou velikost a číslo faktury.