Norma Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Norma promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Norma byl naposledy aktualizován. Jít do norma-online.de více slev a nabídek.

Norma tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Norma Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Norma Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Norma

Logistika
Norma poskytuje dobré logistiky, aby zajistily, že správné produkty ve správném místě ve správný čas. Za tímto účelem NORMA má velmi jasný a konzistentní přístup. STANDARD Ramos vyhrává 16 poboček řízeny, kontrolovány a dodávky. Dodací lhůta je v kompetenci přepravní flotily a vynikající logistické personálu. Standardní kontrola kvality nastavuje nejvyšší standardy pro všechny procesy.
Standardní záruka
Norma vám umožní vrátit se potravin, které koupil od nás do nekonečna, aniž by toto příjem a následnou platbu. Všechny ostatní položky, které jste si koupili u nás, můžete se vrátit do vašeho obchodu do dvou měsíců NORMA od data zakoupení, po předložení účtenek a získat hotovost. Po uplynutí této dvouměsíční standardní záruky, můžete se obrátit na linku oddělení nebo zákaznický servis a řádné potvrzení a záruční list. Vaše zákonná práva spotřebitelů jsou samozřejmě neomezená.
Kvalita
Nejvyšší standardy kvality bez kompromisů - to je to, co zákazníci mohou spolehnout na sto procentní standardní audit nejvyšších standardů pro zajištění maximální bezpečnosti! Standardní distributoři vidí svůj úkol při získávání zákazníků, aktuální trendy a problémy a nabízí dlouhodobě, jako součást své produktové řady a kampaně položky.