Home Všechny kategorie Obchod Detem

Obchod Detem Slevový Kódy

Obchod Detem promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Obchod Detem byl naposledy aktualizován. Jít do obchod-detem.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Obchod Detem

Jaká je vaše dodávka politika Obchod Detem?
Cena závisí na komodity, cena se pohybuje každý jednotlivý výrobek objeví většinou mezi 89-99 korun. Na dobírku Kč 30 Kč 2000 získala náklady na dopravu (neplatí pro dětského nábytku). Máte-li zájem, kontaktujte nás jako první, jsme vypočítali přesná částka pro lodní dopravu. Dodání do Evropy obvykle do 2-4 pracovních dnů. Platit čím větší je vzdálenost, tím větší je množství příjmu.
Chci, aby velkou objednávku, poskytne slevu?
Ano, na vyžádání. Objednávky musí být min. 20,000.
Platba za zboží
Zboží může být zaplacena po dodání zboží nebo bankovním převodem, úspora 30 korun za dodávku. Neposílejte peníze dříve, než budete mít e-mailu potvrdit, že výrobky jsou skutečně na skladě a přiřazena proměnné. Poslat platbu, jakmile symbol prize proměnné nejpozději následující den, v případě, že klient nebude následovat toto, nemůžeme zaručit, že vaše objednávka je v centrálním skladu.
Garantované produkty:
Všechny výrobky jsou testovány nás ještě předtím, než ho zaznamenat, a pokud je to nutné, norma EU, má dovozce prohlášení o shodě nebo jiný certifikát. Každý výrobek se vztahuje záruka 24 měsíců, pokud je zboží nastavena vyšší záruky.