Ok Moda Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Ok Moda promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Ok Moda byl naposledy aktualizován. Jít do ok-moda.cz více slev a nabídek.

Ok Moda tak vám přinášíme slevu 80%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Ok Moda Slevový Kódy & Kupóny a nakupujte levněji. Výprode platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Ok Moda Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 25
  • Kódy 1
  • Slevu 24
  • Doprava zdarma 3

Ušetřit peníze s poukázky na Ok Moda

PLATEBNÍ MOŽNOSTI
Ok Moda tyto možnosti platby na posílení:
COD: V tomto případě bude vyplacena ihned po obdržení zásobníků, DPD a PPL, které mají také možnost zaplatit kreditní kartou, pokud nechcete přinést dostatek peněz.
Cash: V tomto případě bude vyplacena ihned po obdržení zásobníky, DPD a PPL, které mají také možnost zaplatit kreditní kartou, pokud nechcete přinést dostatek peněz.
Přenos platba do jiné banky: Pokud zvolíte tento způsob platby, že věci na konci objednávky přijde na svých platebních e-mailových faktur na úhradu použití debetní karty ze svého účtu. Po zaplacení na náš účet, bude odesláno zboží.
Výměna zboží
Náš internetový obchod koupil zboží nebo www.ok-moda.cz www.ok-moda.sk mohou být vyměněny za dalších 21 kalendářních dnů bez udání důvodu. Což znamená, že pokud jste přepočítal velikost výrobku, nebo se vám nelíbí barvy, lze jej vyměnit za jiný produkt v našem internetovém obchodě, nebo se vrátit zpět a vrátit převod peněz na účet.