Home Všechny kategorie Omega Marine Forte

Omega Marine Forte Slevový Kódy

Omega Marine Forte promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Omega Marine Forte byl naposledy aktualizován. Jít do omegamarineforte.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 5
  • Kódy 0
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Omega Marine Forte

Živočišné nebo rostlinné omega-3 mastné kyseliny?
Omega-3 mastné kyseliny, rostlina, obsahující převážně ALA. Kyselina ALA sám o sobě je k ničemu, ale pro naše tělo, a tudíž vést k jeho přeměně na EPA a DHA, později také. Nicméně, tělo je schopen převést pouze 2-5% původní hodnoty. Pro omega-3 zařízení je proto jen malá absorpce, zatímco tělo omega-3 domácí zvířata absorbovat až 98%!
Najít omega-3 zvířata?
Zvířecí nenahraditelným zdrojem omega-3 jsou všechny druhy mořských ryb, zejména soli odvozené od mastných studené vody. Jako příklad lze uvést, sleď, losos, sardinky, makrela a tuňák. Forte + OmegaMarine olej obsahuje vysoce kvalitní ryby z norského lososa bohaté na EPA a DHA. Pokud nechcete jíst alespoň 3x týdně mastné mořských ryb, jak je doporučeno evropskými zdravotními úřady, pro vás může být dobrou alternativou, aby zajistily dostatečný přísun omega-3 spotřeby potravinových doplňků jakosti.
Jíst dostatek ryb?
Věděli jste, že Česká průměru spotřebují v průměru o 60% méně ryb než průměrný člověk v EU? Ve srovnání s Norskem až 4 krát méně! Norsko, díky popularitě ryb, jako je losos, makrela nebo sleď dosahuje v průměru 52 kg ryb na osobu za rok. Většina ryb spotřebované v Evropě, na Islandu, a je 90 kg za rok! Maldives má svět nejdříve s ohromující 139 kg ročně. V České republice, a proto, že nemají přístup k moři, které konzumují pouze 8 kg sladkovodních ryb, včetně malého množství omega-3.