Optys Slevový Kódy a Kupóny

Optys promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Optys byl naposledy aktualizován. Jít do optys.cz více slev a nabídek.

Optys Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Optys. Stačí, když jej Optys Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Optys najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Optys a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Optys

Možnosti platby
Optys přijímá následující možnosti platby: hotovost, zálohovým (záloha), kreditní karty, kreditní karty on-line.
Výnos
Kupující je oprávněn odstoupit od nákupu do 14 dnů od převzetí zboží. Odvolání se považuje za účinný i při odstoupení posledního dne bude předána prodejci s článkem 1.1 OP. V případě odstoupení od kupní smlouvy je kupující ke koupi od začátku smlouvy. V případě, že kupující zrušit kupní smlouvy, je prodávající povinen dodat nebo přenášet, bez odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy je zboží obdržel od něj. Kupující prokázat původ zboží přiložit doklad o koupi nebo záručního listu (pokud je zboží dodáno) nebo jinak, což potvrzuje uzavření kupní smlouvy. Náklady na vrácení zboží, musí odpovídat na Kupujícího.
Vzdání se práva, je-li kupující kupní smlouvy, vrátit prodávajícímu bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, veškerý majetek (kupní cena zboží dodáno), včetně nákladů dodávka ho získal stejným způsobem v rámci dohody. Prodávající není povinen vrátit peníze, které obdržel od kupujícího před tím, než Potřeby Zboží dopředu nebo prokázat, že zboží jsou předána prodejci.