Otel.Com Slevový Kódy a Kupóny

Otel.Com promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Otel.Com byl naposledy aktualizován. Jít do otel.com více slev a nabídek.

Otel.Com Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Otel.Com. Stačí, když jej Otel.Com Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Otel.Com najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Otel.Com a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 8
  • Kódy 3
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Otel.Com

Co kreditní karty přijímáte?
Otel společnost je ochotna přijmout Visa a Master Card online. Platíte-li některý z těchto karet, poplatky na výpisu z vaší kreditní karty s názvem Otel.com Lefkoşa.
Proč moje původní hotel měl přestěhovat se do jiného hotelu?
Proč rezervace se musí pohybovat, je možné pozorovat kvůli reformám, které se konají v hlavní hotelové budově, údržba, Reorganizer nebo téměř v určitých časech, jako jsou Vánoce. Společnost chtěla, abys věděl, že se mi nelíbí, stejně jako vy, protože to je zcela mimo naši kontrolu a otel.com nenese žádnou odpovědnost za škody a náklady, které mohou nastat.
Jak je hotel zrušení rezervace?
V případě zrušení se provádí on-line, že se přihlásíte na otel.com účet na „Můj účet“. Všimněte si, že není vázáno, ani není odpovědná za jakékoliv změny či zrušení podána přímo u hotelu a ujistěte se, že jste obeznámeni s jejich storno podmínky, pokud budete číst svůj předplacený kupón. Tam jsou některé hotely, které jsou nevratné, a někteří jiní s minimálním pobytu, přičemž v tomto případě není možné zrušit.
Tiskárna nefunguje. Jak mohu vytisknout svou knihu?
Otel vědí, že časy jsou digitální, ale je to stále důležité, že předplacené karty, které budete mít hotel výtisky. Na libovolném počítači s přístupem na internet a tiskárnou, můžete se přihlásit na otel.com, jděte na „Můj účet“ a získat kopii. Pokud všechno ostatní selže, zkuste alespoň alespoň jednu kopii účtenky s vámi ve vašem telefonu, tabletu, atd