Profimed Slevový Kódy

Profimed promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Profimed byl naposledy aktualizován. Jít do profimed.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 10
  • Kódy 1
  • Slevu 9
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Profimed

Způsob doručení:
Naši zákazníci si mohou vybrat z několika možností dodání. Záleží jen na vás, kterou volbu si vyberete. Doporučujeme také sledovat výši nákupu, protože při objednání více než 990 Kč získáte dopravu zdarma (bez kurýrních služeb).
Personál:
Sběr Pokud chcete obnovit své osobní věci, můžete využít profesionální síť PROFIMED. Před obnovením objednaných produktů však musíte počkat na potvrzení objednávky e-mailem nebo telefonicky.
Pošta (po ruce):
Objednané zboží dodá Česká pošta. Pokud vás dodavatel na uvedenou adresu nedostane, bude balíček uložen na příslušné poště a informace o vkladu budou umístěny do poštovní schránky.
PPL (soukromý balíček):
PPL CZ sro je certifikovaný expresní dopravce. Před odesláním vás bude konkrétní dopravce kontaktovat, aby určil přesné místo a čas dodání. Na dobírku lze platit v hotovosti nebo kreditní kartou přímo řidiči PPL. Dodání probíhá v pracovních dnech.
Poštovní služby:
Pokud potřebujete objednané produkty co nejdříve doma nebo v kanceláři, doporučujeme použít kurýrní službu. U objednávek vytvořených do 14:00 v pracovních dnech garantujeme doručení ve stejný den. Profi-parfemy nabízí pouze poštovní služby v Praze.