PROmaturá Slevový Kódy a Slevové Kupóny

PROmaturá promo kód a slevové kódy - aktualizováno Březen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro PROmaturá byl naposledy aktualizován. Jít do promaturak.cz více slev a nabídek.

PROmaturá tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte PROmaturá Slevový Kódy & Kód Voucher a nakupujte levněji. Sleva platí po omezenou dobu! Neváhejte využít PROmaturá Výprode a další nabídky.

 • Všechno 4
 • Kódy 1
 • Slevu 3
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for PROmaturá

 • Jak PROmaturá posílá zboží?

  U všech suvenýrů (sklenice, vázy a saténové kufry kromě křehkých předmětů) a dalších komodit poskytuje PROmaturá dva operátory, PPL a Českou poštu, a je třeba zaplatit za dopravu. V případě přepravy promočních brýlí a křehkých dárků učiteli jsou kvůli křehkosti zboží požadavky na přepravu vyšší, takže PROmaturá bude účtovat vyšší poplatky za přepravu.

 • Jaké způsoby platby PROmaturá poskytuje?

  Pokud zboží přijmete bankovním převodem nebo zvolíte dobírku, PROmaturá vám poskytne možnost platby. Pokud se rozhodnete platit bankovním převodem, PROmaturá vám zašle e-mail s pokyny k platbě. Jakmile budou peníze připsány na jejich účty, zboží bude odesláno co nejdříve. Pokud zvolíte způsob platby na dobírku, zaplatíte dopravci pouze přímo při vyzvednutí zboží.

 • PROmaturá bude rozdávat dárky do tomboly na maturitní plesy?

  Samozřejmě. PROmaturá rozdá šťastné dárky na taneční párty. Jelikož věděli, že mnoho maturitních tříd má potíže se získáváním šťastných dárků, rozhodli se pomoci absolventům získat šťastné dárky. Za každou objednávku celé třídy (sklo, okenní křídlo, stuha, tričko, kravata nebo palačinka atd) poskytne PROmaturá šťastný dárek k losování zdarma. Poskytli také šťastné dárky pro třídu, která uspořádala celou taneční párty.

 • Jakou záruku na zboží PROmaturá poskytuje?

  PROmaturá poskytuje záruky na prodané zboží v souladu s obecně právně závaznými předpisy. Poskytují 24měsíční záruční dobu na všechny produkty, která začíná běžet ode dne vystavení faktury kupujícímu. Záruka se vztahuje na výrobní vady produktu nebo neprofesionální nebo neopatrné zacházení atd. PROmaturá slibuje odstranění vad zboží. Jedná se o způsob opravy, výměny stejného výrobku nebo výměny podobných výrobků se stejnými parametry jako původní výrobek. Předmět reklamace s oprávněným důvodem a správně podaný, pokud existuje oprávněná stížnost, PROmaturá bude Přepravní společnost vám dodá zpracované produkty na vaše vlastní náklady.

 • Jak používat PROmaturá Slevový Kódy online?

  Po přihlášení do aplikace promaturak.cz, uvedení výrobku v nákupní tašce a pohybuje se na stránku pokladny, můžete použít PROmaturá Slevové Kupóny. Textové pole se může objevit v dolní části PROmaturá stránku s potvrzením objednávky, zobrazující kupón nebo podobné, je třeba zadat PROmaturá Kupóny zde. Poté klikněte na tlačítko Použít a zkontrolovat, kolik můžete ušetřit na promaturak.cz!

 • Má PROmaturá prodejní akce?

  Ano. Existuje mnoho prodejních akcí, například Černý pátek, Cyber Monday, Zpátky do školy. Jako jeden z nejvlivnějších propagačních festivalů v PROmaturá si můžete vychutnat různé oblíbené produkty PROmaturá s velmi nízkými cenami. PROmaturá nabízí výrazné slevy, aby přilákali zákazníky, a můžete také použít Kód Voucher koupit to, co chcete, a získat další úspory.

 • Má PROmaturá funkční Kód Voucher?

  Ano. PROmaturá podpěry Výprode na mnoha výrobků na svých oficiálních internetových stránkách. Chcete-li najít požadovaného PROmaturá Kupóny, stačí zadat PROmaturá do vyhledávací lišty slevakupon.cz a vybrat Sleva, který lze zakoupit u PROmaturá!