Home Všechny kategorie Psychologická Poradna Mojra

Psychologická Poradna Mojra Slevový Kódy

Psychologická Poradna Mojra promo kód a slevové kódy - aktualizováno Prosinec 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Psychologická Poradna Mojra byl naposledy aktualizován. Jít do mojra.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 4
  • Kódy 3
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Psychologická Poradna Mojra

Můžete získat slevu na psychologické poradenství?
sleva psychologické konzultace mohou mít lidé, kteří potřebují pomoc a konzultace nemůže dovolit. Většinou se jedná o lidi v důchodovém věku, matky na mateřské dovolené, matky samoživitelky, studenti, ale i pro lidi, kteří jsou v obtížných situacích. Pro více informací viz: Psychologická Poradna Mojra.
Co když budu muset zrušit online radu?
Je důležité si uvědomit, že termín on-line poradenství je povinné. Pokud z nějakého důvodu jste se rozhodli zrušit své rezervované data, můžete to udělat v předstihu, se přihlásíte do svého účtu na Mojra.cz. Pak si můžete vybrat nový termín, jestliže to bude vrácena. Nicméně, pokud vaše online psychologické konzultace zrušena méně než 48 hodin před termínem, nebo pokud se konzultace-ne, ne, ne peníze budou vráceny.
Mohu použít vaši radu ze Slovenska nebo v jiné zemi?
Tam je často otázkou zákazníků, kteří mohou těžit z našich rad zahraničí. Jsme jediná klinika svého druhu v České republice, máme také poradenství pro klienty, na Slovensku av Polsku. Mnoho Česká republika, Polsko a Slovensko zákazníky žijící v zahraničí, mluvit a poskytovat psychologickou pomoc stejně.