Redsexshop Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Redsexshop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Redsexshop byl naposledy aktualizován. Jít do redsexshop.cz více slev a nabídek.

Redsexshop tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Redsexshop Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Redsexshop Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Redsexshop

Náklad
Pro dodání Českou poštou nebo PPL, obdržíte při odesílání podrobný e-mail s číslem balíku a sledování. V případě, že kurýr doručit zásilku v odpoledních hodinách, budete informováni prostřednictvím SMS zprávy o doručení. Výrobky jsou na skladě a nařídil v 14:30, který bude odeslán ve stejný den. Normální porod je čas 180 minut. doručování pošty zboží do jakéhokoli místa v městské části Brno, včetně přilehlých obcí (Šlapanice, Bílovice nad Svitavou, Modřice). Redsexshop budou vyrozuměni e-mailem s číslem zásilky pro přepravu. Pokud poštovní nedosáhne vás, snaží se vás kontaktovat telefonicky. Při dodání zákazníkovi trvat až 10 minut a pak se zbožím.
Způsob platby
Redsexshop při nakupování, můžete platit objednávky formuláře návrhu: bankovní převod, hotovost, peníze v podnikání.
Výnos
Redsexshop je schopen vycházet vstříc našim zákazníkům a umožňují vrácení zboží do 14 dnů, ale nemůže vrátit zboží, pro které nemohou být vyloučeny, tzn. zboží v hromadném balení zboží, kontaminovaných zlomených produktů a jiného majetku poškozen. Dospělý / spodní prádlo nebo oblečení nemůže být vrácen, který by měl kontaktovat s vlastním částí. Výpověď smlouvy musí být zaslány prodávajícímu prokazatelně do čtrnácti (14) dnů ode dne doručení zboží na adresu nebo e-mailové adresy [email protected] dnů prodávajícího.