Home Všechny kategorie RájSvítidel

RájSvítidel Slevový Kódy a Kupóny

RájSvítidel promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro RájSvítidel byl naposledy aktualizován. Jít do rajsvitidel.cz více slev a nabídek.

RájSvítidel Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu RájSvítidel. Stačí, když jej RájSvítidel Slevové Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu RájSvítidel najdete slevy až do - 80%. Nakupte na RájSvítidel a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 8
  • Kódy 0
  • Slevu 8
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na RájSvítidel

Pokud si objednáte zboží v hodnotě 1500, - (včetně DPH) a více, neplatíte v České republice poštovné ani ztracený čas. Bezplatnou doručovací službu pro kupujícího určuje výhradně dodavatel.
Přepravu na území Slovenské republiky zajišťuje kurýrní a přepravní služba GEIS a za objednávky nad 5000, - Kč (včetně DPH) neplatíte za dopravu.
Záruční podmínky produktu se řídí Reklamačním řádem RájSvítidel a příslušnými českými předpisy. Doklad o koupi je dokladem o koupi. Žádáme kupujícího, aby obal zkontroloval v přítomnosti dopravce av případě poškození obalu reklamaci přímo dopravci.
Objednávka zboží a služeb se provádí prostřednictvím elektronické objednávky na www.rajsvitidel.cz (dále jen „e-commerce“).
Můžete si objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Příprava zásilky je čas potřebný pro splnění všech formalit spojených s dodáním zboží objednaného dopravci vybranému kupujícím.
Po dodání zakoupeného zboží se prodávající zavazuje vystavit fakturu se všemi potřebnými požadavky účetního dokladu. Faktura bude odeslána spolu se zbožím.