ROLI Slevový Kódy a Slevové Kupóny

ROLI promo kód a slevové kódy - aktualizováno Březen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro ROLI byl naposledy aktualizován. Jít do roli.cz více slev a nabídek.

ROLI tak vám přinášíme slevu 50%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte ROLI Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít ROLI Kód Voucher a další nabídky.

 • Všechno 4
 • Kódy 1
 • Slevu 3
 • Doprava zdarma 0

FAQ's for ROLI

 • Jak ROLI posílá zboží?

  ROLI odesílá zboží prostřednictvím několika dopravců. Přepravce je vybrán na základě volné přepravní kapacity, aby vám mohl doručit co nejrychleji. V ROLI poskytují způsoby dopravy například Zásilkovna, Doručení na adresu, Česká pošta - balík do ruky a Dobírka. V závislosti na kupní ceně budete platit různé náklady na dopravu. Pokud si vyberete Zásilkovnu, zajistí dopravu zdarma, pokud objednávka přesáhne 590 Kč.

 • Jaké způsoby platby ROLI poskytuje?

  ROLI přijímá dva způsoby platby: platba předem bankovním převodem a platba po přijetí. Podle platebních údajů poskytnutých společností ROLI v zásadě mohou zákazníci převzít zboží až po úplném zaplacení. Jinými slovy, zboží zůstane v jeho vlastnictví až do úplného zaplacení. Pokud si tedy koupíte produkt, který se vám líbí, měli byste co nejdříve zaplatit.

 • Jaký druh záručního servisu poskytuje ROLI?

  Různé typy prodávaných produktů, XROLI poskytuje různé záruky. Při prodeji spotřebního zboží je záruční doba 24 měsíců; pro prodej potravin je záruční doba osm dní, pro prodej krmiv je záruční doba tři týdny a pro prodej zvířat je záruční doba šest týdnů. Záruka se nevztahuje na opotřebení způsobené běžným používáním. U věcí prodávaných za nižší cenu se záruka nevztahuje na vady, pro které byla dohodnuta nižší cena. U použitých věcí nepřebírá společnost ROLI odpovědnost za vady odpovídající míře použití nebo opotřebení věcí převzatých kupujícím. Chcete-li požádat o záruku, musíte předložit nákupní doklady (stvrzenky, faktury, nájemní smlouvy) nebo záruční list.

 • Jak používat ROLI Slevový Kódy online?

  K použití ROLI Slevové Kupóny, nejprve vyberte požadovaný obsah a přidat ho do nákupní tašce. Next, jděte na platební stránky a hledat krabici označené propagační kód nebo něco podobného, vložte svůj vlastní ROLI Kupóny. Existuje-li Použít tlačítko vedle pole, prosím, klikněte na něj po zadání ROLI Kód Voucher a nezapomeňte potvrdit celkovou cenu před konečným pokladně.

 • Má ROLI prodejní akce?

  Ano. Existuje mnoho prodejních akcí, například Černý pátek, Cyber Monday, Zpátky do školy. Jako jeden z nejvlivnějších propagačních festivalů v ROLI si můžete vychutnat různé oblíbené produkty ROLI s velmi nízkými cenami. ROLI nabízí výrazné slevy, aby přilákali zákazníky, a můžete také použít Kód Voucher koupit to, co chcete, a získat další úspory.

 • Má ROLI funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době jsou některé ROLI Kupóny vhodné pro nákupy na roli.cz k dispozici na slevakupon.cz. Po otevření slevakupon.cz se na nejviditelnějším místě na domovské stránce zobrazí mnoho obchodů a nabídek, včetně nabídek od ROLI. Pokud stále nemůžete najít ROLI Výprode, který vás zajímá, zkuste použít vyhledávací lištu slevakupon.cz, mohou se objevit!