Rosegal Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Rosegal promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Rosegal byl naposledy aktualizován. Jít do rosegal.com více slev a nabídek.

Rosegal tak vám přinášíme slevu 20%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Rosegal Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Rosegal Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 11
  • Kódy 1
  • Slevu 10
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Rosegal

Platební metody
Rosegal můžete platit objednávky takto;
1 Kreditní karty: Kreditní karty a debetní karty jsou akceptovány. To zahrnuje kreditní karty přes PayPal, Visa, MasterCard, JCB, Discover, atd
Druhá PayPal
Třetí Boleto Bancario
4. Přenos nitě: U objednávek, které jsou vyšší než 500 USD, kontaktujte nás v Centru nápovědy.
5 PayPal Credit: Tato volba je platná pouze pro zákazníky v USA Pouze v tomto okamžiku. PayPal Credit poskytuje flexibilitu zaplatit za nákup hned, nebo platit v průběhu času.
Ideální pro naše holandské zákazníky open platba Ideální pátek.
Rosegal 7 portfolio
Proč je cena poštovného určité položky tak drahé?
Cena za doručení je závislá na zvoleném způsobu dopravy, spolu s dodací lhůty a cílové země. Například v případě, že náklady na dopravu mezi UPS a FedEx US $ 10, naše doporučení je vybrat možnost, která nejlépe vyhovuje jejich individuálním potřebám, na základě ceny a času průjezdu.
Kde se mohu vrátit produkt?
Po kontaktování zákaznické služby a vzájemné dohody budete moci dodávat zboží do našeho skladu. Jakmile obdržíme vaši položku (y), RMA potvrdit poskytnuté informace, a zkontrolujte stav položky. Pokud splňujete všechna příslušná kritéria, proces vrácení peněz, pokud si o ně; Případně, pokud jste místo toho požádal o výměnu, výměna bude odesláno z naší centrály.