Home Všechny kategorie Rossmann Drogerie

Rossmann Drogerie Slevový Kódy

Rossmann Drogerie promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Rossmann Drogerie byl naposledy aktualizován. Jít do rossmann.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 12
  • Kódy 1
  • Slevu 11
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Rossmann Drogerie

Můžete vyměnit nebo vrátit zboží zakoupené?
Rossmann Drogerie společnost umožňuje vrátit nebo vyměnit baleny s dokladem o koupi ve lhůtě 30 dnů, s výhodou v obchodě, kde byl nákup vyrobené produkty. V případě, že budete chtít vrátit výrobky bez závad, které účty, jejichž cílem je získat materiál, nemusíte se dostat zpátky k nám zaručeně zaplaceno. Koupit a vyzkoušet výrobky ze širokého spektra našich privátních značek Isan. Stojíme za kvalitu našich výrobků.
váš obchod můžete zakoupit dárkový poukaz?
V některém z našich prodejnách si můžete koupit dárkovou kartu, kterou lze nabít výši 200 CZK 5000 Kč s dobou platnosti 12 měsíců ode dne dobití. Po uplynutí této doby je karta neplatná. dárkové karty, může zaplatit plnou kupní cenu, nebo jen jeho část.
Mohu platit v obchodech Rossmann EUR?
Platba v eurech je na prodej Rossmann je to možné. Avšak ukládá přijmout pouze poznámky papíru v nominální hodnotě 100 eur vykoupení pouze v Kč dle aktuálního denního kurzu ČNB.
Žádám svůj oblíbený parfém. Chcete-li zjistit, který z jejích poboček můžu ho koupit?
Chcete-li sledovat výrobek, vždy je třeba vědět produktu (EAN čárový kód 13 číslic), v krajních případech, nejpodrobnější z jejího názvu. Můžete také poslat obrázek produktu na e-mailovou [email protected]