Roxio Slevový Kódy a Kupóny

Roxio promo kód a slevové kódy - aktualizováno Září 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Roxio byl naposledy aktualizován. Jít do roxio.com více slev a nabídek.

Roxio Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Roxio. Stačí, když jej Roxio Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Roxio najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Roxio a získejte dopravu zcela zdarma!

 • Všechno 6
 • Kódy 1
 • Slevu 5
 • Doprava zdarma 1

FAQ's for Roxio

 • Jak používat Roxio Slevový Kódy online?

  Musíte nejprve zaregistrovat nebo přihlásit do svého stávajícího účtu roxio.com. Po zadání objednávky na roxio.com, měla by být vstupní políčko Propagační kód, nebo něco podobného, pod Roxio nákupní seznam. Zadejte své Roxio Slevové Kupóny v okně a klikněte na Použít vykoupit. jednoduchý!

 • Má Roxio prodejní akce?

  Ano. Roxio se podílel na obchodu s osvětlením, což je Flash Prodej událost časově efektivní, včetně letních a zimních promo. Cena Roxio vás jistě uspokojí. Existuje mnoho speciálních nabídek, Kód Voucher na vás čeká!

 • Má Roxio funkční Kód Voucher?

  Ano. Při pokusu o nalezení Roxio Kupóny postupujte podle níže uvedených pokynů: 1) Navštivte slevakupon.cz. 2) Naskenujte Roxio Slevové Kupóny na domovské stránce. 3) Pokud na domovské stránce není Roxio Výprode, zadejte do vyhledávacího pole Roxio. 4) Najděte Roxio Slevový Kódy na nové stránce.

Ušetřit peníze s poukázky na Roxio

Mohu upgradovat licenci Roxio hlasitosti OEM licence?
Ano Roxio licence OEM mohou upgradovat na hromadné licence. Corel pochopit, že někteří naši zákazníci chtějí
většina z vaší stávající OEM licence, ale vyžaduje plnou licenci, jak je uvedeno výše. Z tohoto důvodu
poskytnout OEM pro upgrade cenu, která umožňuje zákazníkům maximalizovat jejich licenci OEM a rozšířit své licenční práva.
Lze kombinovat Roxio OEM licence pro společnost nasazení sítě?
Ne Roxio licencí OEM jako individuálních licencí, které se vztahují ke konkrétnímu počítači a nemohou být kombinovány, aby podnikové sítě.
Rozvoj. Pouze multilicenční nabízí licenci, která vám umožní nasadit software pro mnoho uživatelů a řídit jeden.
Jak můj Roxio OEM licence pro práci?
Při zakoupení počítače (notebook nebo desktop) originál (OEM), který obdržel.
Roxio licence předinstalovaným. To je často označován jako „OEM licence“, která by neměla být zaměňována s „hromadnou licencí“.
OEM licence umožňuje používat software pouze na konkrétní počítač, který byl nainstalován. Tento software nemůže být nainstalován na jiných počítačích, a je nepřenosná. OEM licence je určena k jednorázovému použití a je spojena s hardwarem. Když hardware „v důchodu“ OEM softwarové licence již nejsou platné. Jak vaše organizace získává nový tým, budete skončit s různými verzemi sítě Roxio. Tato situace obvykle není vhodný pro velké kanceláře, které se snaží udržovat konzistentní softwarové prostředí.