Salomon Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Salomon promo kód a slevové kódy - aktualizováno Březen 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Salomon byl naposledy aktualizován. Jít do salomon.com více slev a nabídek.

Salomon tak vám přinášíme slevu 30%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Salomon Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Salomon Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 4
 • Kódy 0
 • Slevu 4
 • Doprava zdarma 1

FAQ's for Salomon

 • Jak používat Salomon Slevový Kódy online?

  Musíte nejprve zaregistrovat nebo přihlásit do svého stávajícího účtu salomon.com. Po zadání objednávky na salomon.com, měla by být vstupní políčko Propagační kód, nebo něco podobného, pod Salomon nákupní seznam. Zadejte své Salomon Slevové Kupóny v okně a klikněte na Použít vykoupit. jednoduchý!

 • Má Salomon prodejní akce?

  Ano, Salomon obvykle dělá některé propagační akce pro zákazníky. Slevy se může provádět v různých oblastech Salomon, a Kód Voucher nebo Výprode lze použít různé poukázek, jako jsou Salomon. Pokud nechcete mít záznam spotřeby Salomon, můžete využít další slevy. Všichni úspěšní mají kupující možnost získat slevy.

 • Má Salomon funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době, Slevový Kódy na mnoha různých typů Salomon výrobky mohou být použity na svých oficiálních internetových stránkách. Zde je jednoduchý popis, jak najít Salomon Kupóny: Přejděte na slevakupon.cz a zadejte požadovaného Salomon do vyhledávacího pole uprostřed domovské stránky. Po vstupu do nové stránky, tam bude nějaký Salomon Výprode vypsány tady pro vás z čeho vybírat. Stačí si jen vybrat co nejvíce nákladově efektivní produkty a přejděte na salomon.com je aplikovat!

Ušetřit peníze s poukázky na Salomon

Na Salomon.com, doprava je zdarma pro všechny objednávky (s výjimkou těch, z průmyslových partnerů). UPS zem (zdarma): Doba dodání 5 až 10 dní (pondělí až pátek). UPS next-denní letecký náklad ($ 25.00): dodání do 1 dne (pondělí až pátek), pokud doručeny do 2pm EST. UPS je v současné době naše dodací partnerem pro oděv, tašky a balíčky, a obuvnických výrobků pro standardní a expresní dodávky. Je naším partnerem pro Alpine, severské, Ochranné a Snowboard produkty pro expresní doručení. Na Salomon.com, můžete platit kreditní kartou (Visa nebo Mastercard), PayPal nebo bankovním převodem. Upozorňujeme, že při platbě bankovním převodem vaše banka může uplatnit dodatečné poplatky vzhledem k mezinárodní platby bankovním převodem.
Všechny naše produkty jsou dodávány s dvěma - k tříleté záruky. Pokud nejste spokojeni s výrobky, které jste zakoupili v www.salomon.com, můžete dokončit řízení o návratu prostřednictvím naší on-line platformy do 30 dnů od převzetí zboží a zboží vrátit za plnou náhradu (bez zpáteční poplatek). Tyto položky musí být vráceno ve stanoveném čase a v dobrém stavu. Nesmí být používán (nebo vyčistit nebo opotřebené) a musí být v dobrém stavu, v původním obalu.