Sephora Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Sephora promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Sephora byl naposledy aktualizován. Jít do sephora.cz více slev a nabídek.

Sephora tak vám přinášíme slevu 60%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Sephora Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Sephora Kód Voucher a další nabídky.

 • Všechno 50
 • Kódy 4
 • Slevu 46
 • Doprava zdarma 5

FAQ's for Sephora

 • Jak používat Sephora Slevový Kódy online?

  Musíte nejprve zaregistrovat nebo přihlásit do svého stávajícího účtu sephora.cz. Po zadání objednávky na sephora.cz, měla by být vstupní políčko Propagační kód, nebo něco podobného, pod Sephora nákupní seznam. Zadejte své Sephora Slevové Kupóny v okně a klikněte na Použít vykoupit. jednoduchý!

 • Má Sephora prodejní akce?

  Ano, Sephora obvykle dělá některé propagační akce pro zákazníky. Slevy se může provádět v různých oblastech Sephora, a Kód Voucher nebo Výprode lze použít různé poukázek, jako jsou Sephora. Pokud nechcete mít záznam spotřeby Sephora, můžete využít další slevy. Všichni úspěšní mají kupující možnost získat slevy.

 • Má Sephora funkční Kód Voucher?

  Ano. Sephora podpěry Výprode na mnoha výrobků na svých oficiálních internetových stránkách. Chcete-li najít požadovaného Sephora Kupóny, stačí zadat Sephora do vyhledávací lišty slevakupon.cz a vybrat Sleva, který lze zakoupit u Sephora!

Ušetřit peníze s poukázky na Sephora

Pro všechny zákazníky nabízí Sephora různé druhy dopravy. Mezi způsoby dopravy patří CZECH POST, DPD ČR a DPD SK. Všechny vaše objednávky můžete doručit zdarma, když na Sephoru strávíte více než 1500 Kč. Společnost Sephora dodá produkty, které jste si objednali, na adresu dle Vašeho výběru v České republice nebo jiné zemi Evropské unie, a to: Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko a Spojené království.
Pokud nejste s nákupem zcela spokojeni, můžete zboží jednoduše vrátit nebo jej nechat vyměnit do 2 měsíců od data dodání.
Vrácené zboží musí být v původním stavu, v původním obalu, s příslušenstvím a příslušnými pokyny.
Po obdržení vráceného zboží se peníze vrátí do třiceti pracovních dnů. Pokud však budete informovat zákaznický servis o svém přání vypovědět smlouvu, bude preferován případ vrácení zboží. Pokud zboží vrátíte v perfektním stavu, budou peníze vráceny stejným způsobem, jako jste zaplatili.
Během VIP dnů můžete vždy vyzkoušet make-up, nové produkty nebo získat rady od profesionálních kosmetických poradců ve vybraných parfumeriích, kteří vám poskytnou profesionální servis.