Sevt Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Sevt promo kód a slevové kódy - aktualizováno Duben 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Sevt byl naposledy aktualizován. Jít do sevt.cz více slev a nabídek.

Sevt tak vám přinášíme slevu 80%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Sevt Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Sevt Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 51
 • Kódy 3
 • Slevu 48
 • Doprava zdarma 6

FAQ's for Sevt

 • Jak používat Sevt Slevový Kódy online?

  Aby bylo možné uplatnit svůj Sevt Slevové Kupóny, měli byste nejprve přidat věci, které se vám do nákupního košíku. Po dokončení nákupu, zadat platební stránku, sevt.cz vás požádá o vyplnění nějaké relevantní osobní informace, jako je doručovací adresa a e-mailu. Po dokončení všech výše uvedených kroků v sevt.cz, uvidíte pole pro zadání kódu na stejné straně, jen vyplnit svůj vlastní obchodníka Sevt Kupóny a klikněte na tlačítko Apply k dokončení!

 • Má Sevt prodejní akce?

  Ano. Festival je posledním nákupním karnevalem Sevt, který je ekvivalentem Silvestra. Sevt zřídí pro festival speciální prostor, který má velký počet Kód Voucher.

 • Má Sevt funkční Kód Voucher?

  Ano. V současné době, Slevový Kódy na mnoha různých typů Sevt výrobky mohou být použity na svých oficiálních internetových stránkách. Zde je jednoduchý popis, jak najít Sevt Kupóny: Přejděte na slevakupon.cz a zadejte požadovaného Sevt do vyhledávacího pole uprostřed domovské stránky. Po vstupu do nové stránky, tam bude nějaký Sevt Výprode vypsány tady pro vás z čeho vybírat. Stačí si jen vybrat co nejvíce nákladově efektivní produkty a přejděte na sevt.cz je aplikovat!

Ušetřit peníze s poukázky na Sevt

SEVT poskytuje všem zákazníkům bezplatnou dopravu za nákupy nad 1500 Kč. Bezplatné doručení platí pouze pro Českou republiku. Všechny vaše objednávky lze doručit prostřednictvím PPL, České pošty nebo Osobní sbírky. SEVT zboží neposílá do zahraničí s výjimkou Slovenské republiky. Přepravní náklady jsou účtovány vždy při dodání zásilek na Slovensko. Zboží je odesláno proti vrácení zboží prostřednictvím služby PPL. Náklady na dopravu (včetně dobírky) činí 345 Kč. Platba se provádí v eurech a přepočet se provádí podle směnného kurzu platného v den dodání dopravci (kurz ČNB je zveřejněn na internetových stránkách PPL). Dodací lhůta je 48 hodin od data expedice.
V současné době SEVT nabízí pouze alternativní výkon do škol a může být použit pro všechny nemovitosti mimo předplatné. Pokud zákazník požádá o náhradu, nemá nárok na žádnou slevu. Pokud škola zašle objednávku (faxem, e-mailem, Českou poštou) a požádá o výměnu, je vždy nutné tento požadavek uvést v objednávce. Při provádění online objednávky si zákazník může zvolit, zda bude požádat o provedení výměny.