Sevt Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Sevt promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2021

Kupóny a kuponové kódy pro Sevt byl naposledy aktualizován. Jít do sevt.cz více slev a nabídek.

Sevt tak vám přinášíme slevu 75%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Sevt Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Sevt Kupóny a další nabídky.

 • Všechno 52
 • Kódy 2
 • Slevu 50
 • Doprava zdarma 6

FAQ's for Sevt

 • Jak používat Sevt Slevový Kódy online?

  Musíte nejprve zaregistrovat nebo přihlásit do svého stávajícího účtu sevt.cz. Po zadání objednávky na sevt.cz, měla by být vstupní políčko Propagační kód, nebo něco podobného, pod Sevt nákupní seznam. Zadejte své Sevt Slevové Kupóny v okně a klikněte na Použít vykoupit. jednoduchý!

 • Má Sevt prodejní akce?

  Ano, Sevt obvykle dělá některé propagační akce pro zákazníky. Slevy se může provádět v různých oblastech Sevt, a Kód Voucher nebo Výprode lze použít různé poukázek, jako jsou Sevt. Pokud nechcete mít záznam spotřeby Sevt, můžete využít další slevy. Všichni úspěšní mají kupující možnost získat slevy.

 • Má Sevt funkční Kód Voucher?

  Ano. Sevt nabídky Sleva po dobu několika produktů na svých oficiálních internetových stránkách. Toto je jednoduchý průvodce pro vyhledání užitečného Sevt Výprode: Přejděte na domovskou stránku slevakupon.cz, do vyhledávacího pole zadejte Sevt a máte hotovo! Tam bude mnoho Sevt Kupóny uvedena na stránce pro vás z čeho vybírat.

Ušetřit peníze s poukázky na Sevt

SEVT poskytuje všem zákazníkům bezplatnou dopravu za nákupy nad 1500 Kč. Bezplatné doručení platí pouze pro Českou republiku. Všechny vaše objednávky lze doručit prostřednictvím PPL, České pošty nebo Osobní sbírky. SEVT zboží neposílá do zahraničí s výjimkou Slovenské republiky. Přepravní náklady jsou účtovány vždy při dodání zásilek na Slovensko. Zboží je odesláno proti vrácení zboží prostřednictvím služby PPL. Náklady na dopravu (včetně dobírky) činí 345 Kč. Platba se provádí v eurech a přepočet se provádí podle směnného kurzu platného v den dodání dopravci (kurz ČNB je zveřejněn na internetových stránkách PPL). Dodací lhůta je 48 hodin od data expedice.
V současné době SEVT nabízí pouze alternativní výkon do škol a může být použit pro všechny nemovitosti mimo předplatné. Pokud zákazník požádá o náhradu, nemá nárok na žádnou slevu. Pokud škola zašle objednávku (faxem, e-mailem, Českou poštou) a požádá o výměnu, je vždy nutné tento požadavek uvést v objednávce. Při provádění online objednávky si zákazník může zvolit, zda bude požádat o provedení výměny.