Sevt Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Sevt promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Sevt byl naposledy aktualizován. Jít do sevt.cz více slev a nabídek.

Sevt tak vám přinášíme slevu 81%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Sevt Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Sevt Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 50
  • Kódy 1
  • Slevu 49
  • Doprava zdarma 5

Ušetřit peníze s poukázky na Sevt

SEVT poskytuje všem zákazníkům bezplatnou dopravu za nákupy nad 1500 Kč. Bezplatné doručení platí pouze pro Českou republiku. Všechny vaše objednávky lze doručit prostřednictvím PPL, České pošty nebo Osobní sbírky. SEVT zboží neposílá do zahraničí s výjimkou Slovenské republiky. Přepravní náklady jsou účtovány vždy při dodání zásilek na Slovensko. Zboží je odesláno proti vrácení zboží prostřednictvím služby PPL. Náklady na dopravu (včetně dobírky) činí 345 Kč. Platba se provádí v eurech a přepočet se provádí podle směnného kurzu platného v den dodání dopravci (kurz ČNB je zveřejněn na internetových stránkách PPL). Dodací lhůta je 48 hodin od data expedice.
V současné době SEVT nabízí pouze alternativní výkon do škol a může být použit pro všechny nemovitosti mimo předplatné. Pokud zákazník požádá o náhradu, nemá nárok na žádnou slevu. Pokud škola zašle objednávku (faxem, e-mailem, Českou poštou) a požádá o výměnu, je vždy nutné tento požadavek uvést v objednávce. Při provádění online objednávky si zákazník může zvolit, zda bude požádat o provedení výměny.