Skoda Auto Slevový Kódy

Skoda Auto promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Skoda Auto byl naposledy aktualizován. Jít do skoda-auto.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Skoda Auto

Co je pojištění ŠKODA?
ŠKODA Insurance je novým členem řady výrobků ŠKODA AUTO. Jedná se o komplexní pojištění motorových vozidel, které zákazníkům nabízí ještě větší komfort v případě nepředvídaných událostí. Zahrnuje pojištění odpovědnosti z provozu automobilů a pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla. Klient navíc obdrží mnoho podpůrných služeb zaměřených na minimalizaci negativního dopadu situace na něj. V současné době již zákazník nechce, a zejména čas na vyplnění dokladů pro pojišťovnu, nabízíme řešení ve formě pojištění ŠKODA.
ROZSAHNÁ ZÁRUKA
Prodlouženou záruku lze objednat stejně jako dodatečné vybavení nového vozu. Můžete zvolit jednu ze dvou variant tvaru vlny. Mobility Plus nabízí prodlouženou záruku 5 let / 100 000 km nebo si můžete vybrat prodlouženou záruku 5 let / 150 000 km.
V případě poruchy vozidla se obraťte na nejbližší servisní středisko ŠKODA v České republice nebo v jiné zemi, kde má ŠKODA AUTO svého prodejce. V každé modelové řadě a ve zvolené variantě maximálního počtu kilometrů nabízí ŠKODA AUTO prodlouženou a jednotnou cenovou záruku bez ohledu na zvolené vybavení a motor.