Home Všechny kategorie Skolni Potreby

Skolni Potreby Slevový Kódy

Skolni Potreby promo kód a slevové kódy - aktualizováno Leden 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Skolni Potreby byl naposledy aktualizován. Jít do skolni-potreby.eu více slev a nabídek.

  • Všechno 1
  • Kódy 0
  • Slevu 1
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Skolni Potreby

Odeslání zboží do Skolni Potreby:
Obvykle jsou produkty zaslané objednávky odeslány mezi 1 a 2 pracovními dny. V případě nedostupnosti zásob je zákazník informován o směnném termínu a zboží mu je zasláno v souladu se smlouvou. Když je balíček předán zákazníkovi, informace jsou zákazníkovi zaslány e-mailem a SMS. Alternativně je možné sledovat stav objednávky i po připojení k internetovému obchodu.
Přepravní cena:
Přeprava nad 1500 Kč s DPH je zdarma Dodání zboží je zajištěno po celé České republice. Přepravní náklady se liší v závislosti na typu vybrané dopravy. Ostatní státy jsou určeny smlouvou a výše přepravného bude stanovena v souladu s aktuálním ceníkem dopravce. Doprava vybraných výrobků je platná pouze v České republice.
Druh přepravy:
Zboží je expedováno dle výběru zákazníka Českou poštou nebo DPD. Zboží lze vyzvednout přímo v obchodě Hradec Králové od 7:00 do 16:30 (pondělí až čtvrtek) a od 7:00 do 15:30 (pátek). Na konci objednávky si můžete vybrat možnost přepravy.
CO JE VĚK A VELIKOST DĚTÍ?
Pro studenty (první a druhý rok) jsou nejvhodnější batohy a školní košile v kategorii batohu. Pro druhý stupeň základní školy jsou vhodné batohy pro studenty.