Smarty Slevový Kódy

Smarty promo kód a slevové kódy - aktualizováno Říjen 2019

Kupóny a kuponové kódy pro Smarty byl naposledy aktualizován. Jít do smarty.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 82
  • Kódy 15
  • Slevu 67
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Smarty

Které produkty nelze vrátit do 14 dnů?
Během 14 dnů nelze zařízení v přímém kontaktu s tělem vrátit. Jedná se především o sluchátka nebo sportovní náramky. Vracení do 14 dnů není pro MacBook nebo CTO možné.
Jak znát status použitého zboží?
Stav použitého zboží můžete snadno určit. Podrobné informace o každém nebaleném výrobku naleznete v podrobném popisu položky v popisu. Každé zařízení má navíc sadu obrazů kamer, aby bylo možné přesně zjistit, jaké zařízení je.
Náklady na balení a dopravu v Smarty:
Článek Náklady na balení a dopravu jsou účtovány pouze za zásilky do 999 Kč včetně. DPH, pokud není možné pokrýt náklady na obaly, režijní náklady a ostatní náklady související s přepravou drobných předmětů jiným způsobem. Tato položka není účtována za balíčky nad 100 USD a osobní vyzvednutí v našich prodejnách, bez ohledu na hodnotu nákupu.
Co pokrývá prodloužená záruka?
Prodloužená záruka se vztahuje na případy „nehody a nehody“, například když telefon vypadne z kapsy a rozbije obrazovku, spadne do vody nebo když je káva káva.
Jaký je prodloužený čas výměny?
Prodloužené výměnné období umožňuje výměnu zakoupeného vybavení, které neodpovídá očekáváním vašich nebo vašich blízkých. Není důležité, co se vám na zařízení nelíbí nebo co nakonec nahradíte.