Home Všechny kategorie Smd Led Žárovky

Smd Led Žárovky Slevový Kódy a Kupóny

Smd Led Žárovky promo kód a slevové kódy - aktualizováno Červenec 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Smd Led Žárovky byl naposledy aktualizován. Jít do smdledzarovky.cz více slev a nabídek.

Smd Led Žárovky Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Smd Led Žárovky. Stačí, když jej Smd Led Žárovky Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Smd Led Žárovky najdete slevy až do - 15%. Nakupte na Smd Led Žárovky a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 3
  • Kódy 0
  • Slevu 3
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Smd Led Žárovky

SMD LED žárovky bude dodáván přes Geis výslovné nebo Českou poštou dle vlastního výběru. Zboží je obvykle doručeno následující den po odeslání. Mark nákladní jasně před odesláním. Cena je založena na základní cena za dopravu a na dobírku (pokud je vybrán). Dodat 99 K c platba bankovním převodem: konečnou cenu; Cod v hotovosti: závěrečný nákladní K č do 144; Ostrava je zdarma. Osobní odběr v Bohumíně: zdarma (osobní odstoupení nemůže být zaplacena kreditní kartou), včetně vnějšího obalu a vnitřní balení. Příjemci mají také možnost ověřit si to jiným způsobem.
Záruka 24 měsíců od data prodeje platí pro veškeré zboží zakoupené u nás. Vrátíte-li zboží v zákonné 14-denní lhůty, přiložte vyplněný „Odstoupení od kupní smlouvy“ podobě. V případě, že cena reklamovaného zboží je nižší než 200 Kč, a to není možné vyslat novou společně s jiným cílem, vyhrazujeme si právo rozhodovat o možnosti řešení, a to buď prostřednictvím výměny nebo vrácení peněz na účet zákazníka. Poškozené zásilky musí být nahlášeny do 2 pracovních dnů.