Sportisimo Slevový Kódy a Kupóny

Sportisimo promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Sportisimo byl naposledy aktualizován. Jít do sportisimo.cz více slev a nabídek.

Sportisimo Slevový Kódy a Výprode uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Sportisimo. Stačí, když jej Sportisimo Kupóny a Sleva v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Sportisimo najdete slevy až do - 83%. Nakupte na Sportisimo a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 50
  • Kódy 1
  • Slevu 49
  • Doprava zdarma 8

Ušetřit peníze s poukázky na Sportisimo

V nabídce SPORTISIMO najdete výrobky od předních světových značek. SPORTISIMO je hrdá na kvalitu, ale pro SPORTISIMO je také důležité mít zboží za přijatelné ceny. Nenajdete žádnou napodobeninu - všechno je originální!
Nezapomeňte vrátit, vyměnit nebo reklamovat zboží? Zde SPORTISIMO pro Vás připravilo podrobné pokyny, jak postupovat správně. Nevíte, jak postupovat, když vám produkty zakoupené v internetovém obchodě nevyhovují a chcete je vrátit v zákonné lhůtě 14 dnů? Produkty zakoupené v e-shopu můžete vrátit do libovolného obchodu. Zboží zakoupené v obchodě lze změnit na 14 dní ve všech prodejnách SPORTISIMO.
SPORTISIMO přijímá karty VISA, VISA Electron, MasterCard a Maestro. Vydávající banky povolují použití karet. Použití elektronických karet VISA Electron a Maestro je možné pouze v případě, že to umožňuje vydávající banka.
Dárkové poukazy SPORTISIMO jsou k dispozici za 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2000 Kč. Vaše obavy z výběru správného dárku zmizí! Udělejte si radost nejen svým blízkým!