Home Všechny kategorie Svíčky A Dárky Levně

Svíčky A Dárky Levně Slevový Kódy

Svíčky A Dárky Levně promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Svíčky A Dárky Levně byl naposledy aktualizován. Jít do svickyadarkylevne.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 2
  • Kódy 0
  • Slevu 2
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Svíčky A Dárky Levně

Dodání zboží Svíčky a dárky levně bude realizován co nejdříve, v závislosti na dostupnosti prodávajícího a provozních možností. V případě, že zboží je na skladě, obvykle loď je v den objednávky, nebo následující pracovní den. Místo nákupu je stanovena dle objednávky kupujícího. Dodávka projektu na zadanou adresu je považována za dokončení dodávky. Česká pošta - 129 balíčků - Kč - dodávka záruky dodání do 24 hodin, včetně dopravního pojištění až 50.000 - a informuje vás o stavu doručení prostřednictvím SMS a e-mailu! Součástí dodávky pošle dodávku do svého domova, teplo svého domova! Zboží bude pro vás připraven do 24 hodin na každé poště v České republice a budete vyzvednout v pravý čas!
Záruční doba se počítá ode dne, kdy kupující obdrží zboží (to znamená, že datum uvedené na záruce). Při prodeji spotřebního zboží je zákonná záruka lhůta pro spotřebitele je 24 měsíců. Záruční doba je vždy uvedena na záruční kartě (ve sloupci záruka). Záruční doba zahrnuje zákonné lhůty (24 měsíců) a případně prodloužení záruční doby. Záruční doba se bude dále rozšiřovat, dokud zboží stěžovali.