Svět bot Slevový Kódy a Kupóny

Svět bot promo kód a slevové kódy - aktualizováno Květen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Svět bot byl naposledy aktualizován. Jít do svetbot.cz více slev a nabídek.

Svět bot Slevový Kódy a Kód Voucher uplatníte nyní na celý sortiment produkty v eshopu Svět bot. Stačí, když jej Svět bot Kupóny a Výprode v nákupním košíku během vaší objednávky. V eshopu Svět bot najdete slevy až do - 50%. Nakupte na Svět bot a získejte dopravu zcela zdarma!

  • Všechno 14
  • Kódy 2
  • Slevu 12
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Svět bot

Volný návrat a výměna na SvětBot: Věděli jste, objednat boty a jste ujít svou velikost, byste chtěli jiný model, nebo si přejete zboží zcela vrátit? Žádný problém! Podmínkou je pouze odeslání zboží do 14 dnů od obdržení. Doprava zdarma u České pošty pomocí adresního štítku je zdarma návratu. Věděli jste, objednat boty a jste ujít svou velikost nebo si přejete jiný model? Budeme vyměňovat zboží zdarma.
Obecné informace o věrnostní program: od 1. května 2018, máme 5% věrnostní slevu na všechny položky nediskontovanými si. Snažíme se, aby se věrnostní program tak jednoduché, jak je to možné, takže nemusíte najít množství objednávek, zkopírujte slevový kód, nebo sledovat věrnostní body k aktivaci slevy, ale prostě tyto tři jednoduché kroky k aktivaci loajalitu sleva: 1) zaregistrovat; 2) souhlasí s tím, aby Vám zasílání (tj zpravodajství a publicistiky zpravodaje); Přihlaste se s tímto nově vytvořeného účtu. ve skutečnosti jsme snížili náš věrnostní slevu z 10 na 5 procent. K poklesu došlo v důsledku zavedení dodatečných bonusů pro Vás, jako je doprava zdarma, stejně jako volný výnosy.