Tamsin Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Tamsin promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Tamsin byl naposledy aktualizován. Jít do tamsin.cz více slev a nabídek.

Tamsin tak vám přinášíme slevu 80%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Tamsin Slevový Kódy & Sleva a nakupujte levněji. Kupóny platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Tamsin Kód Voucher a další nabídky.

  • Všechno 41
  • Kódy 11
  • Slevu 30
  • Doprava zdarma 5

Ušetřit peníze s poukázky na Tamsin

Díky popularitě českých a slovenských internetových nákupů se statutem módního zboží na našich webových stránkách se neustále mění, takže je možné, že velikost, kterou chcete, bude opět k dispozici. Takže prosím, sledujte naše webové stránky, ale nemůžeme zaručit, že bude re-dodány.
Kupující může používat kódy, dárkové poukazy nebo slevové kódy, které prodává prodávajícímu v souladu s pravidly pro realizaci objednávky. V případě, že prodávající nebyl výslovně stanoveno jinak, dárkové poukazy nebo slevové kódy nelze znovu použít a kombinovat. Pokud není výslovně uvedeno jinak prodávající, slevové kódy se nevztahují na zboží, jehož cena je zlevněné.
Zákazník má právo na vrácení zboží bez udání do 14 dnů od obdržení jakéhokoliv důvodu. Vždy se snažíme co nejdříve poslat zákazníkovi sumu peněz, ale nejpozději do 14 dnů ode dne odeslání zboží do našeho distribučního centra v Chrudimi. Peníze budou vráceny na váš bankovní účet (u poštovních poukázek a šeků, které nelze refundovat), jak je uvedeno v protokolu o odstoupení od smlouvy. V případě, že kupující koupil položku, odstoupila od smlouvy a nárok na vrácení peněz, vrátit Tamsin.cz automaticky činit i poštovné. Tamsin London cz myslí si vyhrazuje právo na vrácení částky peněz na bankovním účtu. Kupující je oprávněn odstoupit od smlouvy do čtrnácti (14) dnů v souladu s § 1829 (1) občanského zákoníku.