Triola Slevový Kódy

Triola promo kód a slevové kódy - aktualizováno Únor 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Triola byl naposledy aktualizován. Jít do triola.cz více slev a nabídek.

  • Všechno 21
  • Kódy 2
  • Slevu 19
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Triola

Triola je renomovaný český výrobce spodního prádla značky Triola, jehož tradice sahá až do roku 1919. Dále vyrábí dámské a pánské plavky Triola stráže a trojčata. Společnost je jedním z lídrů ve svém oboru ve vývoji, kvalitních materiálů, zpracování a následného klientského servisu. Slovensko rovněž vyváží mimo Českou republiku.
Vzhledem k bohaté slovanské tvary Triola nabízí jedna z mála společností na českém trhu, velikosti podprsenky až J a K. Skutečnost, že se jedná o skutečné špičce ve svém oboru, což dokládá i oceňované české výroby. Triola je jediná v oboru od roku 2006. Kromě toho společnost získala v letech 2006 a 2007 dvě mezinárodní křišťálovou desku v mezinárodním názvem Good důvěryhodná značka a Značka.
klubové výhody a slevy na Triola Triola.cz
Nakupování ve svých obchodech a na svých internetových stránkách Triola preferovaná varianta, aby se stal zdarma členem klubu Triola. Registrace pro získání 3% slevu na celý sortiment prodávaných výrobků. Jako člen, budete také získat 10% slevový kupón na nákup plné, celoroční Doprava zdarma při nákupu nad 1000, -Kč, pozvánky na prezentacích a společenských akcí a pravidelné informace o akcích, novinkách a dalších slev.