Uber Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Uber promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Uber byl naposledy aktualizován. Jít do uber.com více slev a nabídek.

Uber tak vám přinášíme slevu 15%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Uber Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Uber Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 11
  • Kódy 6
  • Slevu 5
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Uber

Uděláte-li určitý počet cest v daném množství času, můžete si vydělat peníze navíc. Dokončit 20 výlety tento týden dalších 30 $. Travel v některých oblastech může být platí zvlášť v určitých frekventovaných časech. Pokud vyplníte tři po sobě jdoucí cesty mezi 4 hod a osmnáct hodin, a to poprvé od centra města, můžete si vydělat extra $. 6 Váš příjem se vyplácí na váš účet každý týden. S instant plateb, můžete inkasovat až pětkrát denně. Když se na výlet, částka mýta se vloží do jezdce a automaticky přidá do vašeho tarifu. Můžete vidět své mýtného náhradu v části zisku či detaily výletu uvnitř aplikace.
Dát dárek ke svým přátelům a rodině, kdykoliv a kterýkoliv den v roce, po stisknutí tlačítka a získat auto. Uber stánek s jídlem můžete také použít dárkové karty. Vychutnejte si jídlo ze stovek restaurací vydal na vaše dveře rychlostí Uber. Dobrým způsobem, jak zacházet zaměstnanců. Získat Uber dárkovou kartu na pomoc platit za dojíždění, nebo jen říci děkuji. Koupit $ 15 dárkové karty z jednoho z těchto velkých prodejců nebo více. Uber dárkové karty mohou být použity pouze pro vozidla taxislužby nebo stánek s jídlem v zemích, kde byly zakoupeny. Nemohou být použity pro UberRUSH, rodinných profily nebo plánovaných cest.