Vedop Slevový Kódy a Slevové Kupóny

Vedop promo kód a slevové kódy - aktualizováno Srpen 2020

Kupóny a kuponové kódy pro Vedop byl naposledy aktualizován. Jít do vedop.cz více slev a nabídek.

Vedop tak vám přinášíme slevu 40%, kterou můžete uplatnit na všechny nezlevněné produkty. Využijte Vedop Slevový Kódy & Výprode a nakupujte levněji. Kód Voucher platí po omezenou dobu! Neváhejte využít Vedop Kupóny a další nabídky.

  • Všechno 4
  • Kódy 0
  • Slevu 4
  • Doprava zdarma 0

Ušetřit peníze s poukázky na Vedop

Přepravní služby společnosti Geis CZ: pokud obdržíte od tohoto dopravce poškozené zboží, je nutné nás informovat do 24 hodin od obdržení reklamace e-mailem reklamace @ aldosro se stručným popisem závady a fotografií poškozeného výrobku. Vedop vás bude neprodleně informovat o přijetí reklamace a poskytne řešení (náhrada, sleva, vrácení atd.). Proto je nutné nás informovat prostřednictvím našeho reklamačního e-mailu do 24 hodin po obdržení zboží. Zboží zaslané českou poštou: pokud je zboží, které obdržíte, poškozeno a bylo odesláno tímto dopravcem, musíte zásilku zkontrolovat v místě dodání do 24 hodin od obdržení zboží. Na poště musíte uvést zboží, včetně obalového materiálu. Dopravce s vámi poté vypracuje smlouvu o přijetí reklamace. Dopravce ve všech případech uznal reklamaci a vrátil zaplacenou částku a zboží zákazníkovi. Pak můžete s námi umístit jinou objednávku.
Spokojenost zákazníků je vždy první prioritou. Snažíme se dodávat veškeré zboží ze skladu za nejvýhodnější ceny. Reklamaci neprodleně vyřešíme. Rychlost dodání je naší nejvyšší prioritou. O procesu zpracování objednávky vás budeme informovat.